Znaleziono 0 artykułów
18.01.2022
Artykuł partnerski

W rytmie natury

18.01.2022
Fot. materiały prasowe

Miniaturowy srebrny glob, tarcza z masy perłowej w odcieniu nocnego nieba i bransoleta w najmodniejszym kolorze sezonu – zegarek Longines PrimaLuna to obowiązkowy dodatek, który doda blasku każdej stylizacji.

W niepewnych czasach zwracamy się ku gwiazdom, dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się dziś astrologia, która szuka porządku w chaotycznej codzienności. Jej ciekawym nurtem jest księżycologia. Zajmujący się nią astrolodzy zwracają uwagę na wpływ naturalnego satelity, nie tylko na pływy mórz i oceanów, lecz także na nas samych. Ich zdaniem unikatowy cykl księżyca może sprzyjać lub szkodzić w podejmowaniu decyzji, realizowaniu planów i spełnianiu marzeń.

Fot. materiały prasowe

Do fascynującej tradycji księżycologii nawiązuje również linia zegarków Longines PrimaLuna, która od debiutu w 2009 roku zapewniła sobie grono oddanych miłośniczek, ceniących najwyższej klasy design i bliską im symbolikę.

Oprócz podstawowych funkcji klasycznych zegarków Longines PrimaLuna pozwala śledzić cykl księżyca. Tarczę tego wyjątkowego modelu zdobi miniaturowa podobizna srebrnego globu, przesuwająca się na tle masy perłowej w odcieniu nocnego nieba. Zegarek, wyposażony w mechanizm kwarcowy, gwarantuje niezawodność. Dzięki niemu stylowy czasomierz będzie służył latami.

Księżycowe inspiracje kolekcji PrimaLuna dostrzec można również w doborze materiałów. Projektanci marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry postawili na połyskującą szarość stali szlachetnej, z której wykonano kopertę i klasyczną bransoletę. Zegarek idealnie wpisuje się również w najważniejszy trend biżuteryjny nowego roku, zgodnie z którym, po latach dominacji złota, do łask powraca srebro. Do blasku nocnego nieba nawiązują także brylantowe indeksy godzin, srebrne wskazówki i szafirowe, odporne na zarysowania szkło.

Fot. materiały prasowe

Szlachetne materiały sprawiają, że zegarek Longines PrimaLuna to obowiązkowy dodatek w kolekcji każdej miłośniczki astrologii – choć nie tylko. Minimalistyczny i ponadczasowy design czasomierza gwarantuje, że doda on blasku zarówno codziennym, jak i wieczorowym stylizacjom.

Zegarek Longines PrimaLuna dostępny jest również w dwóch innych wersjach – ze wskazówkami z barwionej na niebiesko stali oraz tarczą z białej masy perłowej lub w beżowym odcieniu srebra. To wymarzony prezent na zbliżające się walentynki. Również dla samej siebie.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij