Znaleziono 0 artykułów
08.11.2023

Kolekcja Swarovski x Skims celebruje kobiecą siłę

08.11.2023
Wspólna kolekcja marek Swarovski x Skims (Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja Swarovski x Skims łączy biżuterię z bielizną. Zjawiskowe modele mają dodać „blasku do codziennego ubioru”, jak powiedziała Kim Kardashian, właścicielka marki Skims.

Kolekcja Swarovski x Skims łączy inspiracje stojące za projektami obu marek. Kampania z udziałem Kim Kardashian, autorstwa światowej sławy fotografa Merta Alasa, ukazuje, jak idealnie pasują do siebie ubrania Skims z biżuterią Swarovskiego inspirowaną istniejąca już kolekcją Millenia.

Kryształowa biżuteria Swarovski dopasowuje się do ubrań marki Skims

Chokery, naszyjniki i bransoletki, dzięki wielu dostępnym  rozmiarom i rodzajom, można różnie stylizować – pod ubraniem lub na ubraniu. Wszystko zaczyna się od efektownej biżuterii ciała, ale na tym nie koniec. Kryształy Swarovskiego zdobią również odzież – body u sukienki – wykonaną z delikatnych, dopasowujących się perfekcyjnie do ciała tkanin charakterystycznych dla marki SKIMS.

Wspólna kolekcja marek Swarovski x Skims (Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja celebracją niezależności kobiet

Pełne blasku stylizacje mają dodawać kobietom odwagi w wyrażaniu siebie. W kolekcji Swarovski x SKIMS znajdziemy modele, które mają dopasować się do każdej z nas i podkreślać kobiecą sylwetkę. Współpraca dwóch wyjątkowych marek to „celebracja ciała i silnych, niezależnych kobiet, które cenią swoją indywidualność i podchodzą do życia z pewnością siebie i style”, jak powiedziała Giovanna Engelbert, dyrektorka kreatywna Swarovski.

Patrycja Cichocka
Proszę czekać..
Zamknij