Znaleziono 0 artykułów
21.06.2021

Urodzinowy portret księcia Williama

21.06.2021
Książę William i księżna Kate w 2014 roku (Fot. Getty Images)

Z okazji 39. urodzin księcia Williama na profilu pałacu Kensington pojawiła się wyjątkowa fotografia przyszłego króla.

W niedzielę, w związku z obchodzonym w Wielkiej Brytanii Dniem Ojca, do księcia Williama przebywającego w posiadłości Sandringham na północ od Londynu, dołączyła dwójka jego najstarszych dzieci, książę George i księżniczka Charlotte. Wspólnie inaugurowali wyścigi odbywające się w pobliżu rezydencji i dopingowali biegaczy.

Po południu na oficjalnym profilu Pałacu Kensington opublikowano sześciosekundową animację przedstawiającą tablicę korkową z czterema fotografiami. Pierwsza z nich prezentowała księcia Karola w otoczeniu synów na tle willi w Balmoral, druga – księżną Cambridge z ojcem, Michaelem Middletonem. W lewym dolnym rogu widniał portret Williama z dziećmi, a prawym – zmarłego w kwietniu księcia Filipa z ukochanymi prawnukami.

Dziś instagramowy album zdjęciowy poszerzył się o urodzinową fotografię Williama. Następca tronu pozuje w granatowej marynarce na tle ukwieconych ogrodów. W podpisie zdjęcia znalazły się podziękowania za życzenia, które od rana nadchodzą do Williama. „Dziękuję wam wszystkim za miłe wiadomości” – napisał książę.

Do życzeń przyłączyli się ojciec księcia, Karol wraz z małżonką Camillą, księżną Kornwalii. Para opublikowała zdjęcie, na którym mały William śmieje się w objęciach taty. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla księcia Cambridge – dodali pod postem.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij