Znaleziono 0 artykułów
21.11.2022

„Something From Tiffany’s”: Świąteczna komedia romantyczna od Prime Video

21.11.2022
Kadr z filmu „Something from Tiffany's” (Fot. Materiały prasowe, Amazon Studios)

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu „Something From Tiffanys”. W świątecznej komedii romantycznej o poszukiwaniu prawdziwej miłości wystąpili Zoey Deutch, Kendrick Sampson, Ray Nicholson i Shay Mitchell. Premiera już 9 grudnia na Prime Video. 

Sezon na świąteczne komedie romantyczne można uznać za oficjalnie otwarty. W tym wyjątkowym czasie oglądamy ponowne takie klasyki jak „Holiday”, „To właśnie miłość”, czy „Ja cię kocham, a ty śpisz”, ale też sięgamy po nowości oferowane przez platformy streamingowe, które robią wszystko, by wyprodukować świąteczny hit numer jeden.

Wśród nowych propozycji znalazła się komedia romantyczna „Something From Tiffanys” od Prime Video. W filmie Daryla Weina przenosimy się do obsypanego śniegiem Nowego Jorku, gdzie żyją dwie nieznające się pary. Choć Gary (Ray Nicholson) jest szczęśliwy z Rachel (Zoey Deutch) nie zamierza jeszcze decydować się na poważniejsze zobowiązania. Tymczasem Ethan (Kendrick Sampson) planuje oświadczyć się Vanessie (Shay Mitchell). Kiedy mężczyźni udają się do butiku Tiffany’ego, aby kupić prezenty swoim dziewczynom, dochodzi do pomieszania podarunków. Pomyłka na zawsze odmieni losy obu par i pomoże im odnaleźć prawdziwą miłość.

Film powstał na podstawie powieści Melissy Hill o tym samym tytule. Scenariusz napisała Tamara Chestna, a produkcja zajęły się Reese Witherspoon i Lauren Neustadter.

„Something From Tiffanys” pojawi się na Prime Video już 9 grudnia.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. „Something From Tiffany’s”: Świąteczna komedia romantyczna od Prime Video
Proszę czekać..
Zamknij