Znaleziono 0 artykułów
25.08.2022

Zwiastun piątego sezonu „Opowieści podręcznej”

25.08.2022
Fot. Materiały prasowe / Hulu

Do sieci trafił zwiastun piątego sezonu „Opowieści podręcznej”. W kolejnej części hitu HBO Max zobaczymy ostateczne starcie między June (Elisabeth Moss) i Sereną (Yvonne Strahovski). Dwa pierwsze odcinki będzie można zobaczyć w Polsce już 15 września. 

Czwarty sezon „Opowieści podręcznej” kończy się morderstwem komendanta Waterforda, dokonanego przez June z grupką podręcznych. Teraz główna bohaterka musi zmierzyć się z konsekwencjami tego czynu. Tymczasem żona komendanta, Serena, robi wszystko, co może, aby zdobyć w Kanadzie poparcie dla swoich strasznych idei.  

Poza Elisabeth Moss i Yvonne Strahovski na ekranie zobaczymy Josepha Fiennesa, Madeline Brewer, Maxa Minghellę, Amandę Brugel, O-T Fagbenle’a, Samirę Wiley i Ann Dowd. W piątym sezonie nie pojawi się Alexis Bledel (Emily), która w maju ogłosiła odejście z produkcji. Do obsady dołączy za to Genevieve Angelson w roli Gladys Wheeler, bogatej Kanadyjki, która popiera Serenę. 

Dwa pierwsze odcinki piątego sezonu „Opowieści podręcznej” pojawią się na HBO Max już 14 września 2022 roku. Polska premiera nastąpi dzień później, 15 września. 

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Zwiastun piątego sezonu „Opowieści podręcznej”
Proszę czekać..
Zamknij