Znaleziono 0 artykułów
11.01.2021

Katie Holmes w szerokich spodniach

Aleksandra Lewandowska

Ulubiony krój spodni gwiazdy „Jeziora marzeń” staje się najważniejszym trendem 2021 roku. Nowojorskie stylizacje Katie Holmes zainspirują więc w najbliższym czasie jeszcze większe grono miłośniczek mody.

Niegdyś „żona Toma Cruise’a”, dziś – powracająca na ekrany aktorka i królowa ulicznego stylu. Po latach życia w cieniu byłego męża Katie Holmes przeżywa prawdziwy rozkwit, a obserwować to możemy również poprzez jej stylizacje, które w ostatnim czasie zyskały miano ikonicznych. Choć mogłoby się wydawać, że są zbyt proste, to właśnie dzięki nim trendy znane z lat 90. i 2000 zyskują nowe życie, powracając także do naszych szaf.

Nie mogło więc być inaczej z ulubionym krojem spodni Holmes, czyli wersji z szerokimi nogawkami, która dominuje także w wiosenno-letnich kolekcjach Louis Vuitton, Toma Forda i Stelli McCartney. Rozkloszowane nogawki zastąpią boyfriendy, mum jeans i rurki. Niezależnie od tego, czy noszone w codziennych stylizacjach czy eleganckich lookach, to właśnie one staną się głównym trendem 2021 roku.

Holmes prezentuje je w każdym możliwym wydaniu, łącząc zarówno z letnimi topami i eleganckimi koszulami, jak i zimowymi płaszczami.

1/8Katie Holmes lansuje szerokie spodnie – to będzie najgorętszy trend 2021 rok

Proszę czekać..
Zamknij