Znaleziono 0 artykułów
30.08.2018

100 lat Omegi w Petersburgu

Filip Niedenthal

W petersburskim Pałacu Marmurowym na wystawie „Her Time” poznaliśmy stuletnią tradycję damskich zegarków Omega i ambasadorkę marki, Nicole Kidman. 

Wystawa damskich zegarków marki Omega zatytułowana „Her Time” objechała już pół świata. Po przystankach w Mediolanie, Moskwie, Szanghaju, Sydney i Paryżu powraca do Rosji, tym razem do Petersburga. Tu we wnętrzach Pałacu Marmurowego można do 12 września poznać historię ponad stu lat damskich zegarków produkowanych przez Omegę. Od tych ukrytych w bransoletkach (bo kiedyś damom nie wypadało sprawdzać czasu), po najnowszy model De Ville Tresor.

Gościem honorowym wydarzenia była ambasadorka marki Nicole Kidman, na cześć której wydano uroczystą kolację w jednej z sal pałacu. Spotkaniu towarzyszył koncert młodego pianisty Stephena Ridleya. Wcześniej Kidman spotkała się z dziennikarzami i influencerami, w tym z Magdaleną Boczarską, która jest związana z marką Omega na polskim rynku. Na zakończenie wieczoru goście wybrali się nad Newę, przy której stoi pałac, by obejrzeć otwieranie się mostów.

 

1/19100 lat Omegi w Petersburgu

Nicole Kidman ambasadorka marki Omega

Proszę czekać..
Zamknij