Znaleziono 0 artykułów
19.05.2021

Premierowo na Vogue.pl: Nowy dom założycielki Westwing

Pola Dąbrowska

Przestronne wnętrza w stylu Miami i nowojorska klasyka – zaglądamy do nowego domu Delii Lachance, założycielki platformy Westwing.

Projekt musi uwzględniać potrzeby dzieci. A my, rodzice, chcemy czuć się komfortowo – mówi Delia Lachance, bizneswoman, żona i mama malutkiej Sky. W nowoczesną bryłę nadmorskiej posiadłości tchnęła ciepło. Surową strukturę ścian złagodziła tkaninami bouclé i teddy. Kamienne mozaiki wyważyła puszystymi dywanami, a liczne przeszklenia zrównoważyła odpowiednią aranżacją przestrzeni. – W domu o otwartym planie lub w stylu loftowym ważne jest, aby stworzyć strefy sprzyjające różnym aktywnościom życiowym – radzi Lachance.

W tym duchu połączyła salon, jadalnię, kuchnię oraz salę telewizyjną będącą również pokojem zabaw Sky. Płynność między poszczególnymi częściami domu zachowała dzięki stonowanej palecie barw, która nieco różni się w jego poszczególnych sekwencjach. Część tarasową skąpała w szarości, a w salonie ustawiła kremowe kanapy wyłożone poduszkami w kolorze mokki, stoliki kawowe nawiązujące do estetyki art deco oraz hebanowy regał na książki. Jadalnia została utrzymana w tym samym tonie, co sfera wypoczynkowa, ale odróżnia się dywanami, które wydzielają przestrzenie.

W sali telewizyjnej Delia sięgnęła po praktyczne meble. – Nasz puf CHIARA z możliwością przechowywania jest domem dla wszystkich zabawek Sky. Jednocześnie może posłużyć jako podnóżek podczas wieczornego oglądania telewizji. A LENNON to sofa dla całej rodziny: duża i przytulna! – dodaje założycielka platformy.

Delia styl śródziemnomorski połączyła z klasyką, wprowadzając do wnętrza meble w stylu vintage, np. okrągły stół jadalny w kolorze złotego dębu wsparty na metalowej nóżce oraz narożną sofę GATSBY z Westwing Collection. Całość dopełniły dodatki w stylu balijskim – abażury z plecionych traw i gałązki palm w wazonach.

1/19Tylko u nas: Wnętrza nowego domu założycielki Westwing

  1. Kultura
  2. Design
  3. Premierowo na Vogue.pl: Nowy dom założycielki Westwing
Proszę czekać..
Zamknij