Znaleziono 0 artykułów
04.06.2021

Restauracja Diora w stylu Francuskiej Riwiery

Pola Dąbrowska

Na czas wakacji Dior przejmuje restaurację na szczycie luksusowego domu handlowego Selfridges w Londynie. W Diorivierze skosztujemy koktajli inspirowanych historią marki i zrelaksujemy się na leżakach obitych tkaniną malowaną w motywy toile de Jouy.

Dyrektorka kreatywna Diora Maria Grazia Chiuri postanowiła tchnąć ducha Francuskiej Riwiery w Oxford Street. W ramach partnerstwa z Selfridges udekorowała wnętrza restauracji na dachu projektami z metką domu mody.

Tkaniny we wzór toile de Jouy w kolorach lazurowego oceanu, nadmorskiego piasku i sierpniowych malin ozdobiły obicia siedzisk i nakrycia stołów. Pojawiają się także na elementach z kolekcji Dior Maison – drewnianych leżakach, poduszkach i parasolach.

Możemy tu rozsmakować się w daniach ze specjalnego menu, w którym uwzględniono ulubione potrawy Christiana Diora, w tym zapiekanego homara, carpaccio z buraków podane na rukoli oraz tagliolini z krewetami sycylijskimi. Przygotowano także kartę koktajli inspirowanych historią marki – „J’Adior Selfridges” czy „Lady Dior”.

Restauracja jest przedłużeniem pop-up store’u, w którym można nabyć elementy z plażowej kolekcji Diora: espadryle, hamaki, a nawet deski surfingowe. Dioriviera będzie czynna od 3 czerwca do 30 września.

1/7Restauracja Diora na londyńskim dachu

Proszę czekać..
Zamknij