Znaleziono 0 artykułów
14.09.2021

MET Gala 2021: Najbardziej stylowe duety

Redakcja Vogue.pl

Na to, jak dobrze wyglądać w parze na czerwonym dywanie, nie ma prostego przepisu. Sposobów jest wiele - od bliźniaczych kostiumów, przez wspólne motywy i subtelne nawiązania. Zobaczcie, jak prezentowały się najbardziej stylowe duety.

Karlie Kloss założyła krwistoczerwoną suknię, a Joshua Kushner w klapę klasycznego smokingu wpiął kwiat o tym samym kolorze. Rihanna i A$AP Rocky podeszli do tematu wieczoru „American Independence” przewrotnie - ona założyła długą luźną suknię z falbaną, a do tego czapkę i diamenty. On narzucił na siebie pelerynę stylizowaną na patchworkową kapę, a kiedy ją zrzucił, okazało się, że razem z RiRi doskonale zgrali się stylem i kolorystyką -  jego czarna marynarka została przełamana sneakersami. Takie same kowbojskie spodnie i koszule mieli na sobie Pharrell Williams  z żoną Helen Lasichanh. 

Z kolei Jerremy Scott, który przybył na uroczystość w kolii i marynarce z różowym trenem, swoją muzę Irinę Shayk ubrał w tiulowa suknię dekorowaną setkami materiałowych kwiatów. Choć tak różni, pochodzili z tego samego bajkowego świata.

Na to, jak dobrze wyglądać w parze na czerwonym dywanie, nie ma prostego przepisu. Sposobów jest wiele - od bliźniaczych kostiumów, przez wspólne motywy i subtelne nawiązania. Zobaczcie, jak prezentowały się najbardziej stylowe duety.

1/24Helen Lasichanh i Pharrell Williams

  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. MET Gala 2021: Najbardziej stylowe duety
Proszę czekać..
Zamknij