Znaleziono 0 artykułów
14.09.2021

Rihanna i A$AP Rocky gwiazdami gali MET

14.09.2021
(Fot. Getty Images)

Czapka, sneakersy i diamenty - oto, jak najgorętsza para popkultury zinterpretowała tegotroczny temat „American Independence”.

Rihanna od lat podbijała czerwony dywan MET Gali, a w tym roku towarzyszył jej partner - A$AP Rocky. Oboje wyglądali zjawiskowo.

(Fot. Getty Images)

Ona wystąpiła w czarnej sukni z dekoltem i falbanami z kolekcji couture Balenciagi. Wytworną kreację przełamała zadziorna czapka, a całość rozświetlały diamenty Bulgari - ponad 267 karatów. On przybył w kolorowej patchworkowej pelerynie, zaprojektowanej przez założyciela marki ERL, Eliego Russella Linnetza, spod której wystawał rąbek czarnych spodni i sneakersy.

(Fot. Getty Images)

I choć kreacje swoją przewrotnością budzą kontrowersje, to doskonale wpisują się w tegoroczny temat przewodni imprezy, którym jest hasło „American Independence"

Przypomnijmy, że w poprzednich latach RiRi lubiła zwracać na siebie uwagę spektakularnymi stylizacjami. W 2018 roku zasłynęła strojem stylizowanym na papieski, a trzy lata wcześniej żółtą suknią z wielki trenem projektu Guo Pei. 

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Rihanna i A$AP Rocky gwiazdami gali MET
Proszę czekać..
Zamknij