Znaleziono 0 artykułów
07.10.2021

Kolekcja ślubna Elie Saab na jesień 2022: majestat i wdzięk

Hanna Łopuszyńska

Elie Saab w swojej kolekcji sukni ślubnych na jesień 2022 wykorzystał delikatne jedwabie, romantyczne koronki i zwiewną organzę, które ozdobił misternie wyszywanymi detalami.

Suknia z gorsetem w kształcie serca została misternie wyszyta mieniącymi się ozdobami: perłami, cekinami oraz połyskliwymi kryształkami. Talię podkreśla tu delikatna wstążeczka w roli paska z kokardką pośrodku, a ramiona zdobi ułożona w pięknym nieładzie organza. 

Wykończenie koronkowej sukni o kwiatowym wzorze, z dekoltem w kształcie litery V to natomiast majestatyczne kokardy przypięte do ramion. W innym projekcie pasma jedwabiu tworzą symetryczny wzór na gorsecie, z którego materiałem koresponduje ten nieregularnie uformowany na opasce. Za nim, w pełny wdzięku oraz eterycznego piękna sposób ciągnie się przezroczysty welon z tiulu. 

Kolejny projekt to suknia wyszywana nie tylko koralikami, cekinami oraz kryształkami, ale również miniaturowymi muszelkami. Tu także dostrzeżemy tiul, ale tym razem w uformowanym aż po szyję dekolcie. Całość dopełnia powłóczysty welon.

Pokryty mieniącymi się drobinkami dekolt innej kreacji, dzięki krojowi off-shoulder otula ramiona, co nadaje całości czuły wyraz. 

Jedną z najbardziej okazałych kreacji stanowi ta z maksymalistycznym dołem wyszywanym ułożoną kaskadowo organzą. 

1/18Magiczna kolekcja ślubna Elie Saab na jesień 2022

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcja ślubna Elie Saab na jesień 2022: majestat i wdzięk
Proszę czekać..
Zamknij