Znaleziono 0 artykułów
21.10.2021

Relaks nad Bałtykiem przez cały rok

Redakcja Vogue.pl

Po sezonie Bałtyk jest wciąż piękny, pokazując zupełnie nowe oblicze. Plaże pustoszeją, a sztormowe morze szumi głośniej budując doskonałą scenerię do długich relaksujących spacerów. Dla tych, którzy jednak zatęsknią za beztroskim odpoczynkiem w wodzie, hotel Radisson Resort Kołobrzeg ma do zaproponowania baseny nowopowstałego Aquaparku i bogatą ofertę SPA & Wellness.

Pływanie, relaks w jacuzzi a może sauna i łaźnia parowa albo masaż w jednym z ośmiu gabinetów zabiegowych H2O SPA? Wyjątkową atrakcją hotelu jest też basen na dachu, z którego rozpościera się malowniczy widok na całą okolicę. Kołobrzeski Radisson Resort należący do sieci Zdrojowa Hotels położony jest bowiem w spokojnej części uzdrowiskowej miasta. Otacza go zieleń i spokój.

Równie wyważone i łagodne dla zmysłów są pokoje i apartamenty w stylu skandynawskim. Zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami hygge – są jasne, komfortowe, zapraszają do spędzania wspólnego czasu z bliskimi.

O podniebienie gości dba Restauracji à la carte Persante, która specjalizuje się w daniach rybnych.
Inną propozycją z równie wyśmienitą kuchnią opartą o lokalne produkty i tradycję Zachodniego Pomorza  jest restauracja bufetowa Salmo.

Dla twórców hotelu ważny jest zrównoważony rozwój i szacunek dla natury. Dlatego już na etapie projektu, budowy i urządzania budynek liczący cztery piętra i ponad 200 pokoi dla gości został wyposażony w materiały i systemy, które czynią go przyjaźniejszym dla środowiska.

1/10Relaks nad Bałtykiem przez cały rok

(Fot. Materiały prasowe)

  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Relaks nad Bałtykiem przez cały rok
Proszę czekać..
Zamknij