Znaleziono 0 artykułów
22.11.2021

Modowe warsztaty pod okiem Macieja Zienia

Redakcja Vogue.pl

Podczas wyjątkowego wydarzenia projektant podzielił się z uczestniczkami tajnikami pracy w modzie. Jedna z uczestniczek została doceniona stażem w jego atelier.

Maciej Zień zasłynął nieszablonowym podejściem do mody, dbałością o detal i zdolnością godzenia autorskiej wizji z oczekiwaniami miłośniczek mody. Dziś Zień jest właścicielem jednej z najpopularniejszych polskich marek luksusowych, a także twórcą kostiumów do przedstawień baletowych i teatralnych.

Na zaproszenie Kreatorzy Wizerunku by MM projektant wziął udział w wyjątkowych warsztatach, w ramach których podzielił się z uczestniczkami tajnikami pracy w modzie. 6 listopada w przestrzeni Młyńska12 w Poznaniu Zień opowiedział, m.in. jak tworzyć i budować własną markę, przewidywać trendy i gdzie szukać inspiracji. W części praktycznej uczestniczki miały okazję nauczyć się zasad pracy z tkaniną, modelowania na manekinie i budowania kolekcji.

Na zakończenie warsztatów Zień wybrał najzdolniejszą uczestniczkę, która otrzymała zaproszenie na staż w warszawskim atelier projektanta.

Materiały najwyższej jakości zapewniła uczestniczkom firma Rajszycia.pl. Z kolei Joanna Kostrzewska opowiedziała o zaletach terapii światłem urządzenia medycznego Mnemosline.

1/4Modowe warsztaty pod okiem Macieja Zienia

Proszę czekać..
Zamknij