Znaleziono 0 artykułów
28.11.2018

Świąteczna kolekcja H&M Home

Michalina Murawska

Naturalne tkaniny, surowe drewno i przygaszona paleta kolorystyczna bazująca na odcieniach butelkowej zieleni, beżu i rdzy. Nowa kolekcja H&M Home ociepli każde wnętrze, bez względu na to, czy bliżej mu do nowoczesnego loftu, czy minimalistycznego apartamentu w skandynawskim stylu.

Nie tylko marki odzieżowe i kosmetyczne prześcigają się w prezentowaniu świątecznych kolekcji. Zimową atmosferę równie skutecznie próbuje się uchwycić w limitowanych liniach marek wnętrzarskich. Swoje najnowsze propozycje zaprezentowało właśnie H&M Home. Iście skandynawska surowość miesza się w nich z elementami nawiązującymi do duńskiej filozofii hygge, a ciepłe, miedziane i złote dodatki towarzyszą modernistycznym motywom.

Na świąteczną kolekcję H&M Home złożył się zbiór tekstyliów na tyle uniwersalnych, że pasują niemal do każdego pomieszczenia. Wykonane ze sztucznego futra poduszki równie dobrze prezentować się będą na ciemnozielonej, bądź beżowej sofie, co w sypialni, na przykład w towarzystwie kremowego pledu z wełny. Podobnie rzecz ma się ze świecznikami i wazonami. Utrzymane w ciepłej kolorystyce miedzi i złota propozycje stanowić będą ciekawe uzupełnienie wystroju nocnego stolika, stołu w jadalni i najmodniejszego tekowego kredensu. Możemy się założyć, że te piękne przedmioty przetrwają w waszych domach dłużej niż tylko do nowego roku. 

1/8Świąteczna kolekcja H&M Home

  1. Kultura
  2. Design
  3. Świąteczna kolekcja H&M Home
Proszę czekać..
Zamknij