Znaleziono 0 artykułów
23.04.2019

Gwiazdy na premierze „Avengers: Koniec gry”

Anna Konieczyńska

Tylu gwiazd w jednym miejscu nie było od czasu Oscarów. Na światowej premierze ostatniej części komiksowej sagi Marvela w Los Angeles pojawili się m.in. Brie Larson, Scarlett Johansson, Natalie Portman, Bradley Cooper, Chris Hemsworth i Chris Pratt. Do polskich kin film trafi już w czwartek. 

To już jest koniec! Gwiazdy uniwersum Marvela tłumnie pojawiły się na purpurowym dywanie w Los Angeles, żeby pożegnać Avengersów. W Poniedziałek Wielkanocny w Convention Center widziano nie tylko aktorów grających w „Avengers: Koniec gry”, ale także większość tych, którzy przewinęli się w najpopularniejszych produkcjach Marvela minionych lat. Nie mogło zabraknąć oczywiście Brie Larson, która zagrała w przeboju ostatnich miesięcy, „Kapitan Marvel”, czy też Scarlett Johansson, wcielającej się w rolę Czarnej Wdowy. Zaskoczyła natomiast obecność Natalii Portman, znanej z „Thora”. Odtwórcom głównych ról towarzyszyli często partnerzy. Na gali oglądaliśmy więc Chrisa Hemswortha z żoną Elsą Pataky, Chrisa Pratta z narzeczoną Katherine Schwarzenegger, czy Roberta Downeya Jr. z Susan.

W ostatniej części „Avengersów” dowiemy się, czy Kapitanowi Ameryce i jego drużynie uda się przywrócić do życia zgładzonych przez Thanosa przyjaciół. Do zobaczenia w kinach już w czwartek!

1/16Natalie Portman

Aktorka, która zagrała w „Thorze” (2011 rok), pokazała się w czarnej kreacji Diora, podkreślającej nogi. Nic dziwnego, skoro Portman jest ambasadorką domu mody. 

  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Gwiazdy na premierze „Avengers: Koniec gry”
Proszę czekać..
Zamknij