Znaleziono 0 artykułów
06.11.2019

Christopher John Rogers laureatem CFDA/Vogue Fashion Fund

Julia Właszczuk

Spośród 10 finalistów jury wybrało 25-letniego projektanta, którego zjawiskowe kreacje pokochały Rihanna, Michelle Obama, Kaia Gerber i Lizzo.

Wręczenie nagród CFDA/Vogue Fashion Fund to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Każdego roku jury, składające się z takich osobistości jak Anna Wintour, Steven Kolb, Diane von Furstenberg i Joseph Altuzarra, wybiera najbardziej obiecujące talenty. Tegorocznym zwycięzcą został Christopher John Rogers, który otrzymał nagrodę w wysokości 400 tysięcy dolarów oraz roczny staż pod okiem mentora z CFDA. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cfda @voguemagazine #cvff 🌈❤️💖🤸🏾‍♀️💦 📸 @naomielizee

Post udostępniony przez Christopher John Rogers (@christopherjohnrogers)

Christopher John Rogers to 25-letni projektant pochodzący z Luizjany, który swoją przygodę z modą zaczął w Nowym Jorku. Jego zjawiskowe kreacje pokochały takie gwiazdy jak Rihanna, Michelle Obama, Kaia Gerber Lizzo, Tracee Ellis Ross i Gabrielle Union. – Jestem niezwykle wdzięczny swoim rodzicom za to, że poświęcili tak wiele, żebym mógł dziś tu być oraz mojemu zespołowi za pełne zaangażowanie i poświęcenie w stworzenie tej kolekcji. Dziękuję również jurorom, że zobaczyli coś we mnie – powiedział Rogers, odbierając nagrodę. Na podium stanęli również Danielle Hirsch z Danielle Frankel i Reese Cooper. Każde z nich otrzymało nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I can’t stop looking at this, omg! 🤯🧡🍣🍤 @badgalriri 🍤🍣🧡🤯 #creamsiclepuss

Post udostępniony przez Christopher John Rogers (@christopherjohnrogers)

Jak co roku na gali CFDA/Fashion Fund pojawiła się plejada gwiazd i najważniejszych osobistości ze świata mody. Wśród gości znalazły się siostry Hadid w projektach Alexandra Wanga, Ashley Graham i Jameela Jamil w barwnych kreacjach zwycięzcy konkursu, Lil Nas X w Off-White, Jourdan Dunn w Dion Lee i Tan France w Private Policy. Nagrody wręczono w Cipriani South Street w Nowym Jorku.

1/20Christopher John Rogers laureatem CFDA/Vogue Fashion Fund

Członkowie jury CFDA/Vogue Fashion Fund. Od lewej: Steven Kolb, Anna Wintour, Marta Ortega i Diane von Furstenberg

Proszę czekać..
Zamknij