Znaleziono 0 artykułów
05.12.2019

Nowy zegarek Jamesa Bonda

Julia Właszczuk

Omega zaprezentowała w Nowym Jorku czasomierz, który będzie można oglądać na przegubie Daniela Craiga w nowej części przygód agenta 007. „Nie czas umierać” w kinach już 3 kwietnia 2020 roku.

Daniel Craig, odtwórca roli agenta 007, a także Antoni Porowski, Paul Wesley i Sean O’Pry oraz Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, producenci filmów o Bondzie, znaleźli się na liście gości premiery nowego bondowskiego zegarka. Omega po raz pierwszy zaprezentowała szerokiej publiczności model Seamaster Driver 300M 007 Edition.

Daniel Craig (Fot. materiały prasowe Omega)

Nowy zegarek szwajcarskiej firmy zegarmistrzowskiej powstał z myślą o potrzebach agenta Jej Królewskiej Mości. Seamaster Diver 300M 007 Edition został wykonany z lekkiego, ale niezwykle wytrzymałego tytanu. Z tego samego materiału wykonano plecioną bransoletę. Model stanowi połączenie stylu militarnego z nutą retro – grawerowane wojskowe oznaczenia świetnie współgrają z vintage tarczą i pierścieniem lunety wykonanym z aluminium w odcieniu połyskującego brązu.

Omega Seamaster Diver 300M 007 Edition (Fot. materiały prasowe Omega)

W tworzenie projektu zegarka zaangażowano Daniela Craiga: – Podczas pracy z Omegą zdecydowaliśmy, że lekkość zegarka to kluczowy parametr dla agent 007.  Zasugerowałem  także  więcej  elementów  vintage i kolorystykę, które nadałyby zegarkowi jeszcze bardziej unikalny charakter. Ostateczny projekt wygląda znakomicie – powiedział aktor, który ponownie wcielił się w postać Jamesa Bonda. Premiera "Nie czas umierać" już 3 kwietnia.

Wspólna historia Omegi i Jamesa Bonda zaczęła się w 1995 roku od filmu „GoldenEye”. Kostiumografka Linda Hemming postawiła właśnie na szwajcarską markę. Seamaster Diver 300M 007 Edition uzupełni słynną kolekcję Omega dla 007, która w tym roku będzie obchodziła 25 lat istnienia. Nowy model będzie dostępny w punktach sprzedaży na całym świecie od lutego przyszłego roku.

1/6Nowy zegarek Jamesa Bonda

Daniel Craig

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Nowy zegarek Jamesa Bonda
Proszę czekać..
Zamknij