Znaleziono 0 artykułów
01.06.2020

H&M prezentuje drugą odsłonę kolekcji Studio wiosna-lato 2020

Michalina Murawska

W lutym prezentowaliśmy wam efekty specjalnej sesji, jaką zrealizowaliśmy z H&M przy okazji premiery kolekcji Studio na wiosnę-lato 2020. Szwedzka marka powraca teraz z kolejną jej odsłoną. Jest nie tylko wakacyjnie, ale też ekologicznie – większość projektów uszyto bowiem z materiałów pochodzących ze zrównoważonych żródeł.

Druga odsłona kolekcji H&M Studio na wiosnę-lato 2020 to kwintesencja wakacyjnego stylu. Nonszalanckiego, trochę szalonego, w którym sport miesza się z boho i eklektyzmem. Kluczową rolę odgrywa w niej jednak nie tylko dizajn, ale także zrównoważona produkcja. Większość projektów uszyto bowiem z ekologicznych i innowacyjnych tkanin: organicznej bawełny, butelek PET, czyli tworzywa pochodzącego z recyklingu, oraz gąbczastej pianki bloom algee foam™, która produkowana jest z biomasy glonów.

Wśród nowości, jakie na tegoroczne lato proponuje zespół projektantów H&M Studio, znalazły się m.in. lekkie sarongi i sukienki, komplety w kolorowe, abstrakcyjne wzory, sportowe kostiumy kąpielowe i szerokie spektrum akcesoriów, od toreb i chust, po japonki i okulary przeciwsłoneczne.

Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży na stronie www.hm.com.

1/4H&M prezentuje drugą odsłonę kolekcji Studio wiosna-lato 2020

Proszę czekać..
Zamknij