Znaleziono 0 artykułów
06.11.2020

Najmodniejszy zestaw sezonu: płaszcz i kozaki

Julia Hobbs

W 2020 roku nie mamy siły na rewolucję w modzie. Długi płaszcz i buty do kolan to ulubione połączenie influencerek. Zostało wynalezione po to, by pomóc pod okryciem wierzchnim ukryć wszelkie stylowe niedociągnięcia.

Na warstwy przypominające piżamę (lub właściwie będące piżamą) chcemy naciągnąć ciepły płaszcz (najlepiej długi do łydki, a podkreślający talię) i wyglądać jak ikona stylu Carolyn Bessette Kennedy podczas słynnych (uwielbianych przez fotografów) spacerów z psem. Do takiej stylizacji dorzucamy buty, które ukryją wełniane skarpetki i voilà – tak będziemy chodzić ubrane aż do wiosny.

Co musisz wiedzieć?

Zasada nr 1. Nigdy nie kwestionuj ponadczasowości płaszczy dwurzędowych. (Wskazówka: jeśli znudził ci się ten fason, dodaj do niego pasek).

Zasada nr 2? Ekskluzywny płaszcz nakładaj codziennie. Zwłaszcza wtedy, gdy musiałaś ubrać się w pięć minut albo masz w planie jedynie wyjście do supermarketu.

Zasada nr 3. Łącz płaszcz z butami do kolan lub za kostki. Płaszcz musi zakrywać wierzch butów. I już nikt nigdy nie będzie wiedział, że nosisz pod nim legginsy.

Kto nosi takie połączenia?

Monica de la Villardière robi to najlepiej, łącząc zimową pelerynę z wiązaną parą butów za łydki (zwróć uwagę na matowe rajstopy). Modelki pokochały zaś połączenie trencza do kostek i wszechobecnych botków Tabi od Maison Margiela.

1/14Sprawdź, jak gwiazdy mody ulicznej noszą najmodniejszy zestaw sezonu: płaszcz i kozaki

Proszę czekać..
Zamknij