Znaleziono 0 artykułów
09.11.2020

Sekretne śluby gwiazd

Vogue

Po zaskakującym ślubie Scarlett Johansson i Colina Josta przypominamy inne sławne pary, które zdecydowały się powiedzieć „tak” w tajemnicy przed światem.

Nie każda para gwiazd marzy o znalezieniu się na okładkach magazynów. Dla wielu z nich utrzymanie ślubu w tajemnicy jest priorytetem. Niedawno Scarlett Johansson poślubiła Colina Josta w intymnej ceremonii, w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół, zgodnie z zaleceniami sanitarnymi. 

Wiadomość została przekazana przez organizację Meals on Wheels, bo życzeniem młodej pary było zwrócenie uwagi na walkę z głodem wśród seniorów. Wizerunek promu Staten Island jest ukłonem w stronę rodzinnych stron Josta (wcześniej w tym roku pisał dla „The New Yorkera” o dojazdach promem do szkoły średniej). 

W dobie pandemii małe wesela są najbezpieczniejszą opcją. David Harbour i Lily Allen uciekli do Las Vegas, gdzie w In-n-Out zorganizowali przyjęcie, a Emma Stone i Dave McCary pobrali się w tajemnicy we wrześniu. Amy Schumer, Beyoncé, Blake Lively i Ryan Reynolds to tylko niektóre z gwiazd, którym udało się uniknąć rozgłosu.

Oryginalny tekst ukazał się na Vogue.com.

1/33Scarlett Johansson i Colin Jost

  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Sekretne śluby gwiazd
Proszę czekać..
Zamknij