Znaleziono 0 artykułów
18.11.2020

Premierowo na Vogue.pl: Projekt „Jakość” B Sides Handmade

Redakcja Vogue.pl

Od zaangażowania w pracę, przez mądrość płynącą z doświadczenia, aż po prawa obywatelskie. W nowej kampanii niszowa marka pyta swoich ambasadorów, co wpływa na jakość ich życia. 

B Sides Handmade to marka w duchu slow, która specjalizuje się w produkcji swetrów, a strategię opiera na jakości. Precyzyjne wykonanie, wysokogatunkowe wełny sprowadzane z Ameryki Południowej i etyczne zasady – od ośmiu lat marka rośnie powoli, ale systematycznie, gromadząc coraz większe grono lojalnych klientów. W tym roku wprowadziła męskie modele swetrów i otworzyła się na zupełnie nową grupę.

We współczesnym świecie jakość kojarzy się przede wszystkim z produktem, wpływa na wartość rynkową i wytycza normy – mówi Basia Chrabołowska, założycielka B Sides. Rozwijając temat, do nowej kampanii zaprosiła osiem inspirujących osób. Każda z nich szuka własnej definicji jakości, która wynika z osobowości, wartości i konkretnego momentu w życiu.

Podobne artykułyPremierowo na Vogue.pl: nowa kolekcja B SIDES HANDMADEBasia CzyżewskaHania Rani podkreśla znaczenie dobrego rzemiosła także w pracy pianistki i kompozytorki. Mela Koteluk łączy jakość z zaangażowaniem społecznym, a Orina Krajewska twierdzi, że jakościowa praca jest wartością samą w sobie. Jak zauważa artysta Paweł Nolbert, jakości musimy się nauczyć, bo szacunek do niej przychodzi wraz z doświadczeniem. Dla twórców marki Sote wiąże się z niezależnością w życiu. – Luksusem jest dziś życie w państwie, które daje pełnię swobód obywatelskich. To dla nas nadrzędna jakość. Mamy nadzieję, że nasza córka, gdy dorośnie, nie będzie musiała o nią walczyć – mówią młodzi rodzice, Magdalena Linke-Koszek i Michał Koszek.

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Bohaterowie: Orina Krajewska, Mela Koteluk, Hania Rani, Elena i Janek Lewczuk, Paweł Nolbert, Magdalena Linke-Koszek, Michał Koszek
Włosy: Piotr Wasiński / Van Dorsen Artists
Makijaż: Kasia Biały / D/Vision Talents
Pomysł i produkcja: Bsides Handmade
Postprodukcja: Bieluszko retusz
Specjalne podziękowania dla Studia Daylight i Zosi Lubianiec

5/12Premierowo na Vogue.pl: Projekt „Jakość” B Sides Handmade

Proszę czekać..
Zamknij