Znaleziono 0 artykułów
28.07.2022

Nowa it-bag: 1DR marki Diesel

28.07.2022
Fot. Getty Images

Platforma zakupowa Lyst opublikowała zestawienie najbardziej pożądanych produktów w 2022 roku. Na pierwszym miejscu The Lyst Index znalazła się kosmiczna torebka 1DR marki Diesel, którą noszą takie sławy, jak Julia Fox, Meghan Thee Stallion, Miley Cyrus, czy Kylie Jenner.

Lyst prowadzi platformę zakupową z produktami premium, z której każdego roku korzysta ponad 200 milionów osób. Co kwartał firma publikuje ranking najgorętszych marek. W aktualnym zestawieniu The Lyst Index dom mody Gucci zajmuje pierwsze miejsce. Tuż za nim plasują się Balenciaga, Prada, Valentino i Louis Vuitton.

Fot. Instagram @kyliejenner

Miejsce w pierwszej dziesiątce przypadło też po raz pierwszy marce Diesel. W tym sezonie jest o niej głośno dzięki ultra mini spódniczce i torebce 1DR, która została wyróżniona przez The Lyst Index jako najpopularniejszy produkt drugiego kwartału 2022 roku.

Fot. Instagram @theestallion

Kosmiczny dodatek noszą Julia Fox, Meghan Thee Stallion, Miley Cyrus i Kylie Jenner. Cena torebki waha się od 225 do 425 funtów. Występuje w metalicznych odcieniach srebra, różu i niebieskiego. Dla fanów klasyki przygotowano modele w bieli, czerni i czerwieni. 1DR jest mała i zgrabna. Pomieści najpotrzebniejsze rzeczy: klucze, telefon i portfel. Jej znak rozpoznawczy? Ogromne logo na przodzie.

Fot. Getty Images

- Gdy byłem nastolatkiem, logo marki Diesel robiło na mnie wrażenie. Reprezentuje wolność i seksapil. Samo „D” przypomina o sile i możliwościach. Naturalnym krokiem było umieszczenie go w linii akcesoriów marki. Wspaniale, że ludzie tak ciepło przyjęli torebkę 1DR. Uwielbiam widzieć ją na ulicach - powiedział Glenn Martens, dyrektor kreatywny marki Diesel brytyjskiemu „Vogueowi”.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Nowa it-bag: 1DR marki Diesel
Proszę czekać..
Zamknij