Znaleziono 0 artykułów
15.11.2021

Adele w kreacji Schiaparelli na koncercie w Los Angeles

15.11.2021
Fot. Getty Images

Adele pokochała projekty dyrektora kreatywnego Schiaparelli Daniela Roseberry'ego. Najpierw we wrześniu 2021 roku zachwyciła na weselu przyjaciół w sukni z opadającym na ramiona dekoltem. Na koncert w Griffith Observatory w Los Angeles wybrała czarną kreację z podniesionym kołnierzem z kolekcji haute couture marki na jesień-zimę 2021.

Czyżby Adele i Daniel Roseberry stanowili nowy fascynujący duet świata mody i muzyki? Brytyjska wokalistka pokochała projekty Amerykanina dla francuskiego domu mody. Wybiera je na ważne wyjścia. Najpierw we wrześniu, gdy w czarno-białej sukni zadebiutowała na weselu przyjaciół z nowym partnerem Richem Paulem, a następnie w listopadzie, gdy po wywiadzie udzielonym Oprze Winfrey zagrała kameralny koncert w Griffith Observatory w Los Angeles.

Adele, która zagrała swoje największe przeboje, ale także cztery utwory z nowej płyty, olśniewała głosem, jak zawsze nienagannym makijażem i fryzurą, oraz kreacją. Suknia Schiaparelli "Ans" pochodzi z kolekcji haute couture na jesień-zimę 2021. Ma opinający sylwetkę fason, który na wysokości kolan rozszerza się w okazałą falbanę, misterne zdobienia na wysokości biustu oraz podniesiony kołnierz. Bardzo w stylu retro i starego Hollywoodu.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij