Znaleziono 0 artykułów
25.01.2023

Córka Gwyneth Paltrow na pokazie Chanel

25.01.2023
(Fot. Getty Images)

We wtorek 24 stycznia odbył się pokaz kolekcji Chanel haute couture wiosna-lato 2023. Wydarzenie z pierwszych rzędów oglądała m.in. Apple Martin, córka Gwyneth Paltrow, która do złudzenia przypomina sławną mamę. 

Obserwując widownie przybyłą na najnowszy pokaz Chanel, nie można było przejść obojętnie obok Apple Martin. Córka Gwyneth Paltrow i Chris Martina wyglądała zachwycająco w tweedowym kostiumie z metką francuskiego domu mody. Elegancką stylizacje uzupełniła torebką Chanel, skórzanymi loafersami i kolczykami w kształcie serduszek. Spojrzenie podkreśliła czarną kredką, a na usta nałożyła pomadkę w odcieniu nude. Pokaz oglądała w towarzystwie aktorek Sadie Sink i Lucy Boynton. 

(Fot. Getty Images)

Patrząc na Apple trudno nie zauważyć podobieństw do Paltrow. 18-latka odziedziczyła po mamie kolor włosów, kształt twarzy i uwodzicielskie spojrzenie, a także zamiłowanie do mody. Gwyneth chętnie uczestniczyła w pokazach Chanel jeszcze za czasów Karla Lagerfelda. Słynny kreator poznał Apple, gdy dziewczynka miała 4 lata. „Powiedział jej wtedy, że w przyszłości zostanie dziewczyną Chanel. I to się właśnie stało!”, napisał na Instagramie dziennikarz modowy, Derek Blasberg, który od lat przyjaźni się z Paltrow. Być może już niedługo zobaczymy Apple nie na widowni, a na wybiegu słynnego domu mody.

Gwyneth Paltrow na pokazie Chanel w 2016 roku / (Fot. Getty Images)
Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij