Znaleziono 0 artykułów
24.10.2022

Beyoncé w sukni z trenem niczym diwa złotej ery Hollywood

24.10.2022
Beyoncé na Wearable Art Gala w Los Angeles (Fot. Courtesy of Gucci via Beyoncé)

W sobotę 22 października w Los Angeles odbyła się gala Wearable Art. Wydarzenia nie mogli przegapić Beyoncé i Jay-Z, którzy wyglądali niczym gwiazdy złotej ery Hollywood. 

W 2017 roku matka Beyoncé, Tina Knowles-Lawson, oraz aktor Richard Lawson, założyli Where Art Can Occur Theater Center w Los Angeles. Ich misją jest propagowanie współczesnej sztuki afrykańskiej diaspory. Małżeństwo zapewnia młodym artystom platformę do prezentowania dzieł i wymiany myśli. Organizuje również galę Wearable Art, podczas której zbiera środki na wsparcie stworzonej przez siebie instytucji.

Tematem tegorocznego wieczoru była moda Harlemu w latach 1920–1950. Uczestnicy wydarzenia mieli zainspirować się filmami „Noce Harlemu” i „Cotton Club”. – Czarna społeczność wszystko robi z polotem. Jesteśmy modą, chcemy, żeby wszystko było sztuką – mówiła Tina Knowles-Lawson podczas gali.

Beyoncé i Jay-Z na Wearable Art Gala w Los Angeles (Fot. Instagram @beyonce)

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć córki Tiny, Beyoncé. Piosenkarka założyła tego wieczoru suknię glamour Gucci z kowbojskim twistem. Aksamitny materiał z sunącym po ziemi trenem zestawiony został z cekinowym gorsetem w gwiazdy i atłasowymi rękawiczkami sięgającymi za łokieć. Queen B. ułożyła włosy w hollywoodzkie fale, a stylizację uzupełniła kocimi okularami, kopertówką Dolce & Gabbana i wiszącymi kolczykami Lorraine Schwartz. Towarzyszący gwieździe Jay-Z wybrał dwurzędową marynarkę, białą koszulę i czarną muszkę.

Na wydarzeniu obecni byli również: Kelly Rowland, Tyler Perry, piosenkarki Chloe i Halle Bailey, Vivica A. Fox, Lela Rochon, Marsai Martin, Lori Harvey oraz Magic i Cookie Johnson.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij