Znaleziono 0 artykułów
01.09.2021

Inspirująca stylizacja: Billy Porter w skrzydlatej kreacji

01.09.2021
Od lewej: James Corden, Idina Menzel, Kay Cannon, Billy Porter i Camila Cabello (Fot. Getty Images)

W czwartkowy wieczór w Los Angeles odbyła się premiera najnowszej odsłony „Kopciuszka” z Camilą Cabello w roli głównej. Na wydarzeniu pojawił się Billy Porter, który wcielił się w rolę sarkastycznej matki chrzestnej, Fab G. Znany z zamiłowania do mody aktor ponownie zachwycił kreacją.

Dla Billy’ego Portera („Pose”) ubrania nie mają płci. Aktor chętnie wybiera stylizacje, które przełamują stereotypy i zacierają granicę między tym, co dam-skie i męskie.

Na premierę „Kopciuszka” wybrał czarny żakiet z eleganckimi klapami, który zestawił z prostą, elegancką spódnicą maksi z wysokim stanem. Plecy i ramiona Billy’ego ozdobiły przypominające skrzydła dobrej wróżki połacie białego materiału przechodzące w długi, sunący po podłodze tren. Autorem stylizacji jest projektant Mohamed Benchellal, który do produkcji ubrań wykorzystuje tka-niny z odzysku.

Billy Porter (Fot. Getty Images)

Billy Porter do kreacji dobrał naszyjnik z diamentami, srebrne pierścionki i przezroczystą kopertówkę nawiązującą stylem do zagubionego pantofelka Kop-ciuszka. Stylizację artysty uzupełniły białe kozaki na wysokiej platformie.

Aktor zapytany o to, jakie cechy charakteru łączą go z graną przez niego matką chrzestną, odpowiedział: – Tak jak ona, chcę szerzyć radość i nadzieję, wspierać ludzi i dbać o najbliższych.

Film dostępny będzie dla użytkowników Amazon Prime Video już od 3 września.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Inspirująca stylizacja: Billy Porter w skrzydlatej kreacji
Proszę czekać..
Zamknij