Znaleziono 0 artykułów
19.05.2022

Joanna Kulig w kreacji Diora na Festiwalu w Cannes

19.05.2022
Fot. Getty Images

Festiwal w Cannes trwa. Polska aktorka Joanna Kulig, zasiadająca w jury sekcji Un Certain Regard, zaprezentowała się na premierze filmu „Ojciec, żołnierz, syn" w zachwycającej modowej odsłonie – białym garniturze francuskiego domu mody Dior.

Kulig na premierze amerykańskiego filmu dokumentalnego „Ojciec, żołnierz, syn” wyreżyserowanego przez Leslye Davis i Catrin Einhorn, zachwyciła kolejną modową odsłoną. Aktorka wyróżniała się białym garniturem od francuskiego domu mody Dior. Oversize’ową marynarkę i luźne spodnie połączyła z jedwabną koszulą. Aby przełamać jasne tony zdecydowała się na rzucającą się w oczy biżuterię: duży zielony naszyjnik, który stanowił największą ozdobę stylizacji. Całość podkreślał delikatny makijaż oraz srebrne kolczyki, a ciasno upięte włosy nadały całości eleganckiego sznytu

To kolejna stylizacja Joanny Kulig, która udowadnia, że aktorka ma świetne wyczucie stylu,. Na inauguracji Festiwalu Filmowego w Cannes zaprezentowała się w czarnej, taliowanej sukni Armaniego z długim rękawem, o aksamitnej strukturze oraz srebrnych, połyskujących szpilkach w szpic. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych modowych odsłon aktorki, przeczuwając, że będą nie mniej zachwycające!

Zuzanna Łukaszewska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Joanna Kulig w kreacji Diora na Festiwalu w Cannes
Proszę czekać..
Zamknij