Znaleziono 0 artykułów
18.05.2022

Joanna Kulig w sukni Armaniego w Cannes

18.05.2022
Fot. Getty Images

W jury canneńskiego konkursu Un Certain Regard w tym roku zasiadała Joanna Kulig. Na inauguracji festiwalu polska aktorka pojawiła się w zachwycającej kreacji projektu Giorgia Armaniego.

Joanna Kulig jest światowej sławy aktorką, znaną szerszej publiczności za sprawą nominowanego do Oscara filmu Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”. Ceniona w filmowym świecie Kulig zasiada w jury konkursu Un Certain Regard, jednej z sekcji oficjalnego programu festiwalu filmowego w Cannes.

Fot. Getty Images

Podczas oficjalnej inauguracji wydarzenia, Kulig zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji Armaniego. Aktorka wybrała czarną, taliowaną suknię z długim rękawem, o aksamitnej strukturze oraz srebrne, połyskujące szpilki w szpic. W tej starannie dobranej stylizacji nie zabrakło szykownych dodatków, takich jak długie, bogato zdobione kolczyki. Urodę aktorki podkreślił stonowany makijaż – do rozświetlonej cery Kulig pasowały przydymione, czarno-szare cienie na powiekach oraz szminka w odcieniu nude.

Ceremonia wręczania nagrody w konkursie Un Certain Regard odbyła się 28 maja. O wygraną walczyło aż 20 filmów, m.in. „Rodeo” Loli Quivoron, „The Blue Caftan” Maryam Touzani, „The Stranger” Thomasa Wrighta oraz „Silent Twins" polskiej reżyserki Agnieszki Smoczyńskiej. Statuetka powędrowała do „The Worst Ones” Lise Akokiego i Romane'a Guereta.

Zuzanna Łukaszewska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Joanna Kulig w sukni Armaniego w Cannes
Proszę czekać..
Zamknij