Znaleziono 0 artykułów
23.05.2022

Joanna Kulig w Cannes: Czerwony garnitur Magdy Butrym

23.05.2022
Joanna Kulig w garniturze Magdy Butrym (Fot. Getty Images)

Joanna Kulig od pierwszego dnia 75. festiwalu filmowego w Cannes zachwyca stylizacjami. Po sukni Armaniego i kreacji Diora przyszedł czas na wspaniale wystylizowany, czerwony oversize’owy garnitur od Magdy Butrym.

Podczas 75. festiwalu w Cannes Joanna Kulig pojawiła się już na ceremonii otwarcia w sukni Armaniego oraz na premierze filmu „Ojciec, żołnierz, syn” w białym garniturze Diora. 22 maja Joanna Kulig wzięła udział w rozdaniu nagród holdingu Kering „Women in Motion”, honorujących podnoszenie świadomości na temat kwestii kobiecych w przemyśle filmowym. Na tę okazję aktorka wybrała stylowy look: czerwony oversize’owy garnitur Magdy Butrym połączyła z różową koszulą oraz szpilkami z połyskującym szpicem. Róż i czerwień, kiedyś zakazany duet kolorystyczny, od kilku lat jest absolutnym hitem. Gładko upięte włosy i makijaż z wyraźnie podkreślonymi oczami idealnie komponowały się ze stylizacją.

(Fot. Getty Images)

Aktorka na festiwalu zasiada w jury konkursu Un Certain Regard. – To wielkie przeżycie być tu w jury. I mam wrażenie, że historia zatoczyła koło. Byliśmy tu w Cannes w 2018 roku z „Zimną wojną”. I od tego czasu dużo się wydarzyło, i w moim życiu, i na świecie – mówiła aktorka w RMF FM. – To wspaniale wrócić w innej roli. (...) Dużo emocji. A będąc w jury, jestem na festiwalu od samego początku do samego końca. Mam możliwość wymiany myśli, spotkań z twórcami. (...) To bardzo interesujące, że mogę to obserwować – dodała.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij