Znaleziono 0 artykułów
27.10.2020

Cardi B: To raperzy kreują styl życia

27.10.2020
Cardi B. (Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Met Museum/Vogue)

Cardi B nie pozostała dłużna hejterom, którzy napisali, że przez czarnoskóre raperki Birkin bags „straciły na wartości”. – Nie powiedzielibyście tak białym celebrytom. A to właśnie nasz styl życia jest najbardziej pożądany, więc wartość torebek tylko wzrasta – mówi autorka hitu „Bodak Yellow”. 

Kultowa Birkin bag marki Hermés od lat jest jedną z najdroższych na rynku (kosztuje od 12 do nawet 200 tys. dolarów). Model nazwany na cześć ikony stylu, Jane Birkin uchodzi za kwintesencję luksusu. Problemem jest jednak nie tylko cena produktu, ale też jego dostępność – lista osób oczekujących powiększa się z dnia na dzień. 

Cardi B podzieliła się niedawno na Instagramie zdjęciem kolekcji Birkin bags. W sieci zawrzało, a hejterzy nie pozostawili suchej nitki na artystce, pisząc, że od momentu, kiedy czarnoskóre raperki mają dostęp do tak drogich produktów, tracą one na wartości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pick a color

Post udostępniony przez Cardi B (@iamcardib)

Raperka odpowiedziała filmem. – Dostałam dziś cztery torby ze sklepu Hermésa– twierdziła, dodając, że to właśnie rapowanie o luksusowych produktach (przytoczyła kawałek z piosenki „I like it”, w którym promuje Balenciagę) pomaga w podtrzymywaniu ich wartości. – Kiedy wspominamy o markach w naszej muzyce, ich akcje idą w górę – przekonywała. 

Cardi B przypomniała fanom, że niezależnie od tego, czy stać ich na markową torebkę, czy ubrania z sieciówek, powinni czuć dumę, nosząc to, co im się podoba. – Nie porównuj się z nikim w internecie. Internet jest fałszywy – zaznaczyła. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij