Znaleziono 0 artykułów
06.03.2023

Cate Blanchett po raz kolejny w szykownym komplecie Loewe

06.03.2023
Cate Blanchett podczas Film Independent Spirit Awards 2023. (Fot. Getty Images)

W sobotę 4 marca odbyła się gala Film Independent Spirit Awards 2023. Na wydarzenie przybyła Cate Blanchett, która pozowała fotoreporterom w szykownym komplecie Loewe, noszonym już w 2018 roku.

Cate Blanchett może pochwalić się świetnym wyczuciem stylu. Szafa aktorki pełna jest eleganckich garniturów i wieczorowych kreacji od największych domów mody. Gwiazda jest również orędowniczką zrównoważonej mody. Chętnie zakłada tę samą kreację po kilka razy i inwestuje w ubrania ekologicznych marek. W stylizacjach sprzed lat widziana była już podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji trzy lata temu, na Festiwalu Filmowym w Palm Springs w styczniu tego roku, czy na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale.

4 marca Cate Blanchett przyleciała do Santa Monica na Film Independent Spirit Awards i ponownie zachwyciła w stylizacji z własnego archiwum. Tym razem aktorka postawiła na stylowy komplet Loewe. Marynarkę z głębokim dekoltem i wycięciami na ramionach zestawiła z długimi dzwonami. Stylizacje uzupełniła minimalistyczną biżuterią i makijażem w brzoskwiniowej tonacji.

Cate Blanchett na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2018 roku. (Fot. Getty Images)

W tym samym komplecie widziana była już w 2018 roku, gdy zasiadała w jury Festiwalu Filmowego w Cannes. – Recykling kreacji jest bardzo szykowny – mówi Elizabeth Stewart, wieloletnia stylistka gwiazdy, odpowiedzialna za oba looki aktorki. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij