Znaleziono 0 artykułów
01.11.2022

Biżuteria, która zmienia świat

01.11.2022
(Fot. materiały prasowe)

W ramach wieloletniej współpracy z UNICEF marka Pandora zaprezentowała limitowaną zawieszkę z serii Charms for change. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na rzecz inicjatyw wspierających równy dostęp do edukacji dla wszystkich dzieci.

20 listopada obchodzimy Światowy Dzień Dziecka. Specjalnie na tę okazję Pandora zaprojektowała nową, limitowaną zawieszkę Kwitnący Kwiat z serii Charms for change. To owoc wieloletniej inicjatywy marki wspierającej działania UNICEF. Tegoroczna edycja odbywa się pod znakiem równego dostępu do edukacji dla wszystkich dzieci, a w szczególności dziewczynek. Na całym świecie około 22 proc. osób w wieku 15-24 lat nie jest zatrudniona z powodu braku wykształcenia, z czego 68 proc. stanowią dziewczęta i młode kobiety. Dlatego na nowej zawieszce wygrawerowano hasło „learn, grow, love”. Towarzyszący sentencji kwiat, jest symbolem tego, że nawet w najbardziej niesprzyjającym otoczeniu, kwiaty mogą rosnąć wysokie i silne.

(Fot. materiały prasowe)

Wspieramy młodych ludzi, zapewniając im dostęp do edukacji, dlatego kwiat reprezentuje to, co każdy z nas może zrobić, aby pomóc dzieciom w rozwoju. „Rozkwitanie” to bardzo ważne słowo dla naszej inicjatywy, ponieważ kwiaty rozkwitają, nie poddając się przeciwnościom losu – opowiadają Filippo Ficarelli i Francesco Terzo, Dyrektorzy Kreatywni Pandory.

Wyjątkowa zawieszka stworzona w tak szczytnym celu to świetny pomysł na świąteczny upominek. Kwitnący Kwiat Dangle Charm będzie dostępny w sklepach Pandora na całym świecie do 2 stycznia 2023 roku.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij