Znaleziono 0 artykułów
09.08.2022

David i Romeo Beckhamowie w dopasowanych stylizacjach Diora

09.08.2022
Fot. Getty Images

Cieszący się rodzinnymi wakacjami David i Romeo Beckhamowie pokazali się w spójnych stylizacjach idealnych na letni wieczór. Dzięki nieoczywistym kolorom i printom udowodnili, że letnia moda męska pozwala na sporo zabawy.

Media na całym świecie od dawna podziwiają looki i projekty Victorii Beckham, jednak gwiazda nie jest jedyną osobą w rodzinie, która potrafi bawić się modą. Tym razem, podczas rodzinnych wakacji, to David i jego syn Romeo dali lekcję wakacyjnego stylu, udowadniając, że letnia moda męska nie kończy się na kąpielowych szortach i koszulkach polo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ROMEO (@romeobeckham)


Beckhamowie postawili na komplety od Diora, które zaprojektował dyrektor kreatywny linii męskiej Kim Jones. Romeo opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym siedzi obok ojca, dzięki czemu widać, że ich stylizacje są niemal identyczne, a różni je tylko kolor. Syn zdecydował się na łososiowy, natomiast ojciec – na grafitowy. Zestawy, które wybrali Beckhamowie, składają się z luźnej koszuli i oversize’owych spodenek. Projekty wyróżnia zastosowanie wzoru paisley, dzięki któremu stylizacje nabierają mniej sportowego charakteru i stają się idealnym wyborem na letni wieczór.

David także wrzucił post w komplecie Diora, w którym podziękował Kimowi Jonesowi za stylizację. „Uwielbiam ją, ale widzę, że Romeo już ostrzy sobie na nią zęby. Romeo, jest moja!” – żartował na Instagramie.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij