Znaleziono 0 artykułów
27.06.2023

Victoria Beckham w pantaboots do połowy uda na letnim pokazie Jacquemusa

27.06.2023
Victoria i David Beckham na pokazie Jacquemusa w Wersalu / Fot. Acielle StyleDuMonde

Jacquemus przejął Paryż swoim pokazem kolekcji „Le Chouchou”, który odbył się w ogrodach Wersalu. W pierwszych rzędach, które stworzyły łódki, zasiadły gwiazdy świata mody, kina, influencerki oraz przyjaciele samego projektanta. Wśród nich nie mogło zabraknąć Victorii i Davida Beckhamów, którzy jak zwykle zaprezentowali się w nienagannych stylizacjach.

Victoria i David Beckhamowie na pokazie Jacquemusa

Beckhamowie nie bez powodu uchodzą za jedną z najbardziej stylowych par świata show-biznesu. Nienaganny styl dopasowany do okazji i w niedosłowny sposób do looku partnera, a także przeplatanie odważnych trendów z klasyką stały się ich znakami rozpoznawczymi. Na pokazie Jacquemusa pojawili się w letnich stylizacjach doskonale oddających styl smart casual.

David Beckham na pokazie Jacquemusa pojawił się w stylizacji z luźnym lnianym garniturem w roli głównej, spod którego widać było białą koszulkę. Do tego zestawu dobrał brązowe skórzane sandały z grubymi paskami. Victoria Beckham również postawiła na stonowane, pastelowe odcienie. Na pokaz Jacquemusa projektantka wybrała zwiewną pudrową sukienkę z drapowanym kwiatem z własnej kolekcji Resort 2024, do której dobrała skórzaną torebkę do ręki z biżuteryjnym zdobieniem. Jednak to właśnie buty Victorii Beckham, również jej projektu, jak zwykle wzbudziły największe emocje.

Victoria Beckham w ulubionych kontrowersyjnych pantaboots na pokazie Jacquemusa

Wysoka temperatura, która panowała w Paryżu podczas pokazu Jacquemusa „Le Chouchou” w czerwcu 2023 roku, nie przeszkodziła Victorii Beckham w założeniu ulubionego modelu butów. Wiele osób powiedziałoby, że pantaboots sięgające połowy uda to nie najlepszy pomysł na letnią stylizację. Tymczasem Victoria Beckham udowadnia, że jest dokładnie odwrotnie.

Victoria i David Beckham na pokazie Jacquemusa w Wersalu (Fot. Getty Images)

Victoria Beckham jest najlepszą ambasadorką własnej marki. Stylizacje z wybiegów oraz lookbooków odwzorowuje jeden do jednego w mniej oraz bardziej zobowiązujących okolicznościach. Na pokaz Jacquemusa „Le Chouchou” wybrała stylizację z kolekcji Resort 2024, na którą składa się zwiewna, delikatnie transparentna sukienka z drapowaniem w odcieniu pudrowego różu oraz buty w kolorze przygaszonego błękitu sięgające połowy uda. To one wzbudziły najwięcej emocji w stylizacji projektantki. Idealnie dopasowana cholewka wykonana z materiału to doskonały pomysł na wydłużenie sylwetki, w czym sprzyjają także wysokie, cienkie obcasy. Letniego charakteru dodają im otwarty czubek odsłaniający palce.

Victoria Beckham Resort 2024 (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Tego typu długie, materiałowe kozaki to stały punkt w autorskich kolekcjach Victorii Beckham. Projektantka często wybiera pantaboots w swoich codziennych stylizacjach, jak również dobiera je na bardziej eleganckie okazje. Zdecydowanie jest to propozycja dla odważnych i lubiących eksperymentować ze swoim stylem, natomiast dla Victorii to już część jej wizerunku.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij