Znaleziono 0 artykułów
30.05.2023

Najpiękniejsze slip dresses Victorii Beckham

30.05.2023
Slip dress: Najpiękniejsze sukienki Victorii Beckham (Fot. Getty Images)

Victoria Beckham od lat 90. zgromadziła ogromną kolekcję slip dress. Ten fason sukienki pojawia się także w jej kolekcjach dla autorskiej marki. Bieliźniany look wciąż inspiruje, bo łączy seksapil z wygodą.

Garderoba Victorii Beckham pęka w szwach od bieliźnianych sukienek. Slip dresses, które są jak druga skóra, stały się ponadczasowe dzięki ikonom z lat 90., takim jak Kate Moss, Sofia Coppola czy Gwyneth Paltrow.

Slip dress: Niezbędny element garderoby Victorii Beckham

Już w czasach Spice Girls Posh regularnie nosiła slip dresses, na zmianę z dwiema czarnymi sukienkami tubami. Dwie dekady później jako projektantka mody powraca do nich w kolekcjach autorskiej marki. Taki model założyła też na ślub syna Brooklyna i Nicoli Peltz Beckham w kwietniu 2022 r. Bieliźniana sukienka w metalicznym odcieniu i z wyszywaną koronką to jej projekt zainspirowany Studiem 54. Wyprzedana w kilka godzin, stała się punktem odniesienia dla wszystkich gości weselnych. Sukienka spodobała się też jej przyjaciółce, Evie Longorii. Gwiazdę „Gotowych na wszystko” widziano na ulicach Los Angeles w cielistej bieliźnianej sukience zeszłego lata – wybrała hebanową slip dress z koronką podczas paryskiego tygodnia mody na sezon wiosna-lato 2023. Bez pleców, z marszczeniami, maksi – przyglądamy się najpiękniejszym slip dresses Victorii Beckham.

Ulubione sukienki gwiazdy

Victoria Beckham w typowej dla lat 90. sukience z kolekcji na sezon wiosna-lato 2023, którą zaprezentowała na paryskim tygodniu mody.

Na ślubie syna Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz Beckham Victoria miała na sobie zaprojektowaną specjalnie na tę okazję slip dress w metalicznym odcieniu.

Jak nosić slip dress latem? Odpowiedź daje Victoria Beckham.

Podczas pokazu „The Paper” Jacquemusa na sezon jesień-zima 2022-2023 w Camargue Victoria Beckham pojawiła się w czarnej bieliźnianej sukience z koronką.

(Fot. Getty Images)

Ponieważ małe czarne zawsze robią wrażenie, Victoria Beckham wybiera je regularnie, jak podczas tej gali w Londynie.

(Fot. Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Jessica Scemama
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najpiękniejsze slip dresses Victorii Beckham
Proszę czekać..
Zamknij