Znaleziono 0 artykułów
26.01.2023

Deva Cassel jak Monica Bellucci na pokazie Diora

26.01.2023
Deva Cassel na pokazie Dior haute couture 2023 (Fot. Stephane Cardinale - Corbis / Getty Images)

Dobiegający końca tydzień mody w Paryżu przyciągnął do stolicy Francji gwiazdy światowego formatu. Jedną z nich była Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Osiemnastolatka pojawiła się na pokazie domu mody Dior w looku, który nawiązywał do stylu jej mamy z lat 90.

W poniedziałek 23 stycznia pokaz Diora z pierwszych rzędów oglądali m.in. Anya Taylor-Joy, Rosamund Pike, Maisie Williams i Elizabeth Debicki, ale to pojawienie się Devy Cassel przed wydarzeniem przyciągnęło uwagę fotografów.

Córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela przyszła na prezentację kolekcji Marii Grazii Chiuri w stylizacji francuskiego domu mody. Wybrała długą, czarną sukienkę z koronkowym topem, który subtelnie odsłaniał kawałek ciała. Na wierzch włosko-francuska modelka zarzuciła czarny płaszcz, a stylizację wykończyła ciemną torebką ze złotymi akcentami i parą butów typu slingbacks, które kontynuowały koronkowy motyw.

Deva Cassel i Monica Bellucci (Fot. Marc Piasecki, Stephane Cardinale - Corbis / Getty Images)

W kręconych włosach, ciemnej, zmysłowej stylizacji i w makijażu podkreślającym spojrzenie, Deva Cassel do złudzenia przypominała Monicę Bellucci. Aktorka, która nazywana jest współczesną Wenus i następczynią Sophii Loren, w latach 90. i na początku lat 2000. często pokazywała się na czerwonym dywanie w podobnym stylu.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij