Znaleziono 0 artykułów
22.06.2022

Nowy trend: Boyfriend manicure

22.06.2022
(Fot. Instagram / @jenniferlopez)

Manikiur, który zdradza status związku można uznać oficjalnie za nowy trend. Nosi się go jak obrączkę – ozdabiając paznokieć na palcu serdecznym. Czym jest boyfrend manicure?

Zaledwie kilka tygodni po tym, jak Kim Kardashian, która obecnie spotyka się z komikiem Pete’em Davidsonem, nosiła na palcu serdecznym ozdobę w kształcie litery „P” (podczas wesela swojej siostry Kourtney w Portofino), w podobnej stylizacji paznokci zobaczyliśmy Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @kimkardashian

Piosenkarka zaprezentowała manikiur w odcieniu nude na Instagramie. Jego wyróżniającą się ozdobą był misterny wzór paznokcia na palcu serdecznym: złoty krzyż z literami „J” jak Jennifer i „B” jak Ben – narzeczony gwiazdy Ben Affleck. Urocze detale idealnie komponowały się z pięknym pierścionkiem zaręczynowym z zielonym diamentem.

Napis „Jen i Ben na zawsze” wykonał manikiurzysta Tom Bachik, który stworzył całą stylizację paznokci. Jako bazowego koloru użył lakieru hybrydowego The Gel Bottle Inc (marki znanej z trwałości) w odcieniu „Dune”.

Wypatrujemy kolejnych gwiazd, które dadzą się porwać trendowi na boyfriend manikiur, bo nie mamy wątpliwości, że Jennifer i Kim właśnie zapoczątkowały nową modę.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij