Znaleziono 0 artykułów
23.05.2022

Niezwykły ślub Kourtney Kardashian z Travisem Barkerem

23.05.2022
Kourtney Kardashian i Travis Barker (Fot. Getty Images)

Niezwykła suknia inspirowana włoską bielizną z lat 60. zaprojektowana przez włoski dom mody Dolce & Gabbana, idylliczna posiadłość w Portofino i weekend w stylu dolce vita jako przedsmak ich słodkiego życia razem. W niedzielę Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub

W niedzielę 22 maja Kourtney Kardashian poślubiła Travisa Barkera w Portofino we Włoszech. Panna młoda miała na sobie niezwykłą gorsetową mini Dolce & Gabbana Alta Moda, inspirowaną włoską bielizną z lat 60. XX wieku. Kreację uzupełniał szeroki welon, zdobiony ręcznie wyhaftowanymi kwiatami, które nawiązywały do śródziemnomorskich ogrodów, tak licznych w nadmorskim miasteczku. Znajdował się na nim także wizerunek Matki Boskiej z napisem: „Rodzina, lojalność, szacunek”. Ta religijna ikonografia oparta jest na jednym z tatuaży Barkera. Do sukni Kourtney dobrała również tiulowe rękawiczki i koronkowe czółenka.

– Projektowanie moich sukienek z Domenico i Stefano to spełnienie marzeń pod każdym względem – mówiła w amerykańskim „Vogue’u” Kourtney. Czarny dwurzędowy garnitur Barkera również został zaprojektowany przez włoski dom mody. Zdjęcia ze ślubu wykonywała Ellen Von Unwerth.

Ślub odbył się w Villa Olivetta, idyllicznej posiadłości Domenico Dolce i Stefano Gabbany. W dom z przełomu wieków znajdują się tarasy oraz wieża widokowa, skąd można podziwiać przepiękny widok na Morze Śródziemne. Na zboczu wzgórza znajdują się gaje oliwne, eukaliptusowe i cyprysowe, romantyczne ścieżki i ogrodzenia wykonane z naturalnych gałęzi. Jakie są wnętrza? Jak można się spodziewać, tworzą stylowy maksymalistyczny manifest. Redaktor „Vogue’a” Hamish Bowles, kiedy odwiedził posiadłość w 2005 roku, porównał jej estetykę do „Alicji wpadającej do surrealistycznej Krainy Czarów na dnie króliczej nory”.

Goście? Rodzina Kourtney Kardashian – w tym jej siostry: Kim, Khloé, Kendall, Kylie, dzieci: Mason, Penelope i Reign, a także matka Kris. Obecne były także najstarsze dzieci Kim i Kylie, North i Stormi, oraz syn Barkera Landon, córka Alabama i pasierbica Atiana De La Hoya.

Niedzielne zaślubiny były zwieńczeniem ślubnego weekendu w stylu dolce vita, który rozpoczął się w piątek powitalną kolacją w Ristorante Puny, po której nastąpił sobotni popołudniowy rejs statkiem.

Kilka tygodni wcześniej para odbyła ostatnie przymiarki w atelier Dolce & Gabbana w Mediolanie, nad którymi czuwał Domenico Dolce.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Elise Taylor
Proszę czekać..
Zamknij