Znaleziono 0 artykułów
03.01.2022

„The Kardashians”: nowy reality show o rodzinie Kardashianów

03.01.2022
(Fot. materiały prasowe)

Niecały rok po zakończeniu „Z kamerą u Kardashianów” rodzina celebrytów wraca na ekrany. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun nowego reality show – „The Kardashians”. Program będzie można oglądać na platformie Hulu w 2022 roku.

Szczęśliwego nowego roku – mówią Kris, Kim, Khloé, Kourtney, Kendall i Kylie w zwiastunie „The Kardashians”. Teaser nie ujawnia zbyt wiele. W spocie, opublikowanym 31 grudnia 2021 roku, pojawiają się napis: „Kiedy kończy się odliczanie do Nowego Roku, rozpoczyna się odliczanie do nowego show” i przebitki ujęć niczym z sesji zdjęciowych.

Rodzina celebrytów powraca na ekran niecały rok po zakończeniu kultowego „Z kamerą u Kardashianów”. Reality show był emitowany od października 2007 do marca 2021 roku, opowiadał perypetie bliskich Roberta Kardashiana, uznanego prawnika, który zmarł w 2004 roku. Głównymi bohaterkami były: jego eksżona Kris Jenner, Kim, Khloé i Kourtney, czyli ich córki, oraz Kendall i Kylie – córki Kris z małżeństwa z Caitlyn Jenner (Caitlyn, wcześniej Bruce, przeszła operację korekty płci w 2015 roku). Show doczekał się prawie 300 odcinków, a występujące w nim celebrytki zyskały międzynarodową sławę.

To jest następny rozdział. W nowym serialu zobaczycie, jak ewoluuje nasza rodzina. Fani będą zachwyceni, widząc, jak kontynuujemy naszą podróż. Nie mogę ujawnić zbyt wiele, ale dam mały spoiler – prezentujemy się bajecznie i wszyscy będą nas oglądać – powiedziała Kris Jenner, głowa rodziny Kardashianów, o nowym programie.

Show ma wystartować wkrótce, choć nie ogłoszono daty premiery. Filmowanie „The Kardashians”miało się rozpocząć we wrześniu 2021 roku.

 

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. „The Kardashians”: nowy reality show o rodzinie Kardashianów
Proszę czekać..
Zamknij