Znaleziono 0 artykułów
09.09.2020

Koniec programu „Z kamerą u Kardashianów”

09.09.2020
Kylie, KIm i Kendall na gali MET w 2019 roku (Fot. Getty Images)

Od 14 lat i 20 sezonów widzowie na całym świecie śledzili losy rodziny Kardashianów i ich przyjaciół. Obserwowali ich wzloty i upadki, skandale oraz drogę na szczyt. Teraz nadszedł koniec pewnej epoki.

W opublikowanym niespełna 10 godzin temu oświadczeniu członkowie rodu Kardashianów ogłosili decyzję o zakończeniu nagrań do reality show z ich udziałem. Wpis, który pojawił się na profilach kluczowych uczestników programu w mediach społecznościowych, jest emocjonalnym listem do wiernych fanów i widzów, którzy od 2007 roku śledzili ich losy w „Z kamerą u Kardashianów”. 

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy towarzyszyli nam przez ostatnie lata – te dobre chwile i te złe, szczęście i łzy. Już na zawsze będziemy wspominać miniony ekscytujący czas oraz pielęgnować wspaniałe wspomnienia i znajomości z ludźmi, których spotkaliśmy dzięki tej niezwykłej podróży” – możemy przeczytać u Kim, Kourtney, Khloe, Kendall, Kylie oraz przedsiębiorczej głowy rodziny, Kris Jenner.

Droga na szczyt

Reality show otworzyło siostrom i ich matce drzwi do międzynarodowej kariery. Doskonale wykorzystały czas antenowy. Kim stała się żywą reklamą – mówi się, że nie ma rzeczy, której by nie sprzedała. Założyła firmę z produktami do pielęgnacji skóry i do makijażu, markę bieliźnianą, planuje też podbić rynek wnętrzarski. Kendall jest jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie, a najmłodsza z sióstr – Kylie – za sprawą swojego imperium kosmetycznego w 2019 roku została uznana przez magazyn „Forbes” najmłodszą miliarderką wszech czasów.

Sławna rodzina po raz ostatni zagości na ekranach na początku 2021 roku w ostatnim sezonie programu.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij