Znaleziono 0 artykułów
17.05.2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker na ślubnych fotografiach

17.05.2022
Fot. Getty Imges

15 maja Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub. Na ich profilach instagramowych pojawiły się pierwsze fotografie z kameralnej uroczystości w Santa Barbara. Pod zdjęciami dodają podpis: „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”.

Historia związku Kourtney Kardashian i Travisa Barkera zaczęła się od wieloletniej przyjaźni. Ta relacja zmieniła się na początku 2020 roku, kiedy para zaczęła spotykać się częściej, a w mediach społecznościowych i on, i ona umieszczali zdjęcia z tych samych miejsc. O związku poinformowali w grudniu 2020 roku – na Instagramie Kourtney pojawiła się fotografia podpisana: „kiedy przyjaciele stają się kochankami”.

Na zaręczyny nie trzeba było długo czekać. 17 października 2021 roku Travis oświadczył się Kourtney w hotelu Rosewood Miramar Beach w Montecito w Kalifornii, wręczając ukochanej pierścionek z okazałym diamentem. 

Pierwszy ślub pary odbył się na początku kwietnia 2022 roku w Las Vegas, zakochani postanowili się pobrać zaledwie kilka godzin po rozdaniu nagród Grammy. Nie wypełnili jednak wtedy stosownych dokumentów, więc ceremonia nie miała mocy prawnej. 

Ważny w świetle prawa ślub wzięli 15 maja w Santa Barbara. Na kameralnej uroczystości obecni byli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina pary. Na fotografiach, opublikowanych na Instagramie, widzimy Kourtney i Travisa w vintage kabriolecie z karteczką z napisem: „Właśnie się pobraliśmy”. 

Kim ma na sobie dopasowaną sukienkę mini na ramiączkach od Dolce & Gabbana. Stylizację uzupełniła zamszowymi szpilkami i długim welonem. Barker postawił na czarną koszulę, eleganckie spodnie i okulary przeciwsłoneczne. 

Na jednym ze zdjęć pozują u boku ojca muzyka, Randy’ego,  oraz babci Kourtney, Mary Jo. Pod postem nie brakuje entuzjastycznych komentarzy, również tych od najbliższej rodziny. „Kravis na zawsze” – napisała Kim Kardashian. „Kocham was” – dodała Kris Jenner.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij