Znaleziono 0 artykułów
18.10.2021

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się

18.10.2021
Fot. Getty Images

Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian 17 października. Narzeczona pochwaliła się tym wydarzeniem na Instagramie. „Na zawsze” – podpisała zdjęcie z partnerem.

Oświadczyny odbyły się w hotelu Rosewood Miramar Beach w Montecito w Kalifornii. Po zaręczynach zakochani udali się na uroczysty obiad z rodziną Kardashianów. Siostry Kourntey – Kylie, Kim i Kendall zamieściły na Instagramie zdjęcia Kourtney, obejmującej Barkera oraz zbliżenie na pierścionek z okazałym diamentem.

Kourtney Kardashian i Travis Barker długo byli przyjaciółmi

Travis i Kourtney przyjaźnili się od wielu lat. W 2019 roku media zaczęły spekulować, że są parą, jednak Barker zdementował. – Kourtney jest moją najlepszą przyjaciółką. Oddałbym życie za nią i jej rodzinę, ale to tylko przyjaźń. – powiedział muzyk w wywiadzie dla portalu „People”. 

Sytuacja zmieniła się na początku 2021 roku, kiedy para zaczęła spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu, czego dowodem w mediach społecznościowych miało być zamieszczanie przez nich zdjęć z tych samych miejsc. W grudniu na instagramowym profilu Kourtney pojawiła się fotografia podpisana: „Kiedy przyjaciele stają się kochankami”.

Od tego czasu Travis i Kourtney zaczęli być obecni w mediach jako para. W sieci można było oglądać ich dopasowane stylizacje, a Travis wytatuował imię Kourtney na klatce piersiowej.

Narzeczeni dzielą się obowiązkami, związanymi z dziećmi z poprzednich związków. 42-letnia Kourtney jest mamą 9-letniej dziewczynki i dwóch chłopców, których ojcem jest Scott Disick, znany z show „Z kamerą u Kardashianów”, a 46-letni Travis Barker ma dwójkę dzieci z małżeństwa z telewizyjną gwiazdą Shanną Moakler: córkę i syna.

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij