Znaleziono 0 artykułów
04.10.2019

Siostry Kardashian-Jenner otwierają swoje szafy

04.10.2019
(Fot. Kevin Mazur/Getty Images for Yeezy Season 3)

Kardashian Kloset to platforma, dzięki której będzie można kupić ubrania, buty i inne dodatki należące do Kim, Kourtney, Khloé, Kendall i Kylie.

Choć kolekcji inspirowanych stylem sióstr Kardashian-Jenner nie brakuje, to nowa inicjatywa gwiazd reality show daje fanom dostęp do prywatnych szafy Kim, Kourtney, Khloé, Kendall i Kylie. Już dzisiaj startuje Kardashian Kloset, platforma, na której będzie można kupić ubrania buty i inne akcesoria należące do Kris Jenner i jej córek. Ceny produktów mają wahać się pomiędzy 20 dolarami a dziewięcioma tysiącami dolarów. Tak, by każdy mógł znaleźć na stronie coś dla siebie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Only a few hours away⏳ See you tomorrow morning at 9am PST!

Post udostępniony przez Kardashian Kloset (@kardashiankloset)

Na instagramowym profilu Kardashian Kloset, który obserwuje już ponad 40 tysięcy użytkowników, pojawiła się zapowiedź tego, co będzie można znaleźć na platformie. Wśród pierwszych produktów znalazł się niebieski komplet Kith x MISBHV oraz czerwone trapery Off White należące do Kylie, cielista sukienka Balmain z szafy Kim oraz czerwona torebka Gucci z kolekcji Kris. Premierowo na stronę ma trafić ponad 250 ubrań, butów i innych dodatków, w tym torby, okulary i biżuteria. W przyszłości na stronie dodana zostanie również zakładka dziecięca, prosto z szafy North West i Penelope Disick.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

More from @kyliejenner ‘s closet🧡 See you Friday, Oct 4th at 9am PST!!

Post udostępniony przez Kardashian Kloset (@kardashiankloset)

Kardashian Kloset to kolejny element imperium rodziny Kardashian-Jenner. W portfolio sióstr znajduje się m.in. Kylie Cosmetics, KKW Beauty, Skims, Poosh (portal lifestyle’owy Kourtney) i osobiste aplikacje dedykowane każdej z nich. Nowy biznes świadczy o dużej świadomości biznesowej córek Kris Jenner. Rynek mody wtórnego obiegu cieszy się coraz większym zainteresowaniem w związku z rosnącą świadomością środowiskową. Kardashian Kloset może przyczynić się do jeszcze większej popularności vintage.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij