Znaleziono 0 artykułów
07.07.2020

Kourtney Kardashian: Odchodzę

07.07.2020
Kourtney Kardshian w "Vogue Arabia" (Fot. @arvedphoto / arvid colvin-smith)

W wywiadzie dla „Vogue Arabia” najstarsza z sióstr Kardashian potwierdziła, że na zawsze odchodzi z rodzinnego reality show. Priorytetem są dla niej dzieci i praca nad platformą „Poosh”.

Kanye West ogłosił, że będzie kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych. To kolejny dowód na to, że w rodzinie Kardashianów i Jennerów popkultura i polityka przenikają się. Od modelujących ubrań, które wyprzedają się w minutę, przez warte miliardy marki kosmetyczne, aż po jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy w świecie modelingu – z potęgą Kardashianów, która wyrosła na reality tv, należy się liczyć.

Kourtney Kardshian w Vogue Arabia / (Fot. @arvedphoto / arvid colvin-smith)

A gdy po latach pokazywania całemu światu prywatności, chcesz ukryć się przed obiektywem?

„Po 12 latach spędzonych w towarzystwie kamer, które śledziły każdy jej krok, nie dziwi decyzja, by w osiemnastym sezonie odejść z programu” – donosi „Vogue Arabia” w najnowszym numerze. Przed kamerami ucieka Kourtney Kardashian.

Występowałam w programie bez przerwy przez ostatnie 14 lat, 18 sezonów i sześć sezonów spin-offowych. Czułam się niespełniona, a moje otoczenie stało się toksyczne. Nie mogłam pozwolić, by dalej zajmowało to tak dużą część mojego życia – zwierzyła się najstarsza Kardashianka w rozmowie w „Vogue Arabia”.

Kourtney Kardshian w Vogue Arabia / (Fot. @arvedphoto / arvid colvin-smith)

Odejście z programu zbiega się w czasie z pierwszą rocznicą działania „Poosh”, platformy lifestyle’owej należącej do 41-letniej gwiazdy, o zdrowiu, wnętrzach i rozrywce. Matka trójki dzieci postanowiła zastanowić się nad tym, jak zmieniły się jej priorytety podczas pandemii.

Tempo życia było szalone. Nawet kiedy zrobiłam sobie przerwę od programu i próbowałam zwolnić, by spędzić czas z dziećmi, pęd nie ustawał. Dopiero teraz udało mi się na nowo zrozumieć potrzeby moich dzieci. Dostrzegłam ich mocne strony i popracowałam nad naszą więzią – opowiada.

Kardashianka jest jednak „wdzięczna za niesamowite wspomnienia”. – Bez programu moje życie wyglądałoby inaczej – przyznaje.

Kourtney Kardshian w Vogue Arabia / (Fot. @arvedphoto / arvid colvin-smith)

Cały wywiad jest dostępny na stronie "Vogue Arabia". 

Julia Hobbs
Proszę czekać..
Zamknij