Znaleziono 0 artykułów
06.04.2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub

06.04.2022
Kourtney Kardashian i Travis Barker (Fot. Getty Images)

Jedna z najgorętszych par amerykańskiego showbiznesu ‒ Kourtney Kardashian i Travis Barker w stu procentach wykorzystali wyjazd do Las Vegas. Zaledwie parę godzin po odbywającym się w tym mieście rozdaniu nagród Grammy, para postanowiła się pobrać.

Ceremonia Kourtney i Travisa odbyła się w środku nocy, o godzinie 1:30, w kaplicy One Love Wedding. Para nie pozwalała się fotografować i dbała o prywatność, zatrudniając profesjonalną ochronę. Zakochani mieli na sobie te same czarne stroje, w których mogliśmy ich oglądać na gali Grammy.

Początek romantycznej historii Kravis sięga stycznia 2021 roku, gdy po długoletniej przyjaźni Kourtney i Travis zostali parą. Zaledwie sześć miesięcy temu Barker oświadczył się najstarszej z sióstr Kardashian na często odwiedzanej przez nich plaży Montecito w Kalifornii, co Kourtney potwierdziła na Instagramie, pisząc wymowny komentarz: „Na zawsze”. Teraz para miała okazję dać ostateczny wyraz swojej miłości. Co ciekawe, niektóre źródła podają, że ceremonia zaślubin nie miała żadnej mocy prawnej, bo para nie wypełniła stosownych dokumentów, jest to jednak symboliczny gest, potwierdzający, że uczucie łączące parę kwitnie. Para weźmie ślub ponownie, tym razem z udziałem gości ‒ w końcu okazji do celebrowania miłości nigdy za wiele.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij