Znaleziono 0 artykułów
23.09.2020

Gwiazdorskie śluby w Las Vegas

23.09.2020
Fot. Getty Images

Popularne powiedzenie, że to, co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas, nie ma zastosowania do ślubów. W mieście kasyn pobiera się 120 tys. par rocznie, ostatnio Jennifer Lopez i Ben Affleck. Ale nie są wcale jedynymi sławnymi nowożeńcami, którzy powiedzieli „tak” w asyście sobowtóra Elvisa Presleya.

Lily Allen i David Harbour: Pod okiem Elvisa

Fot. @lillyallen

W kaplicy ślubnej Graceland, pod okiem Elvisa Presleya, ubrana w suknię vintage od Diora Lily Allen wyszła za aktora Davida Harboura. Potem zorganizowali przyjęcie w In-N-Out Burger. Harbour opisał na Instagramie szalone okoliczności ich ślubu: „Na ceremonii ślubnej, którą prowadził sam Presley, księżniczka ludu poślubiła swojego oddanego, nisko urodzonego, ale życzliwego posiadacza karty kredytowej, podczas pięknej ceremonii oświetlonej spopielałym niebem, dzięki uprzejmości oddalonego o wiele mil płonącego stanu, w samym środku globalnej pandemii”.

Sophie Turner i Joe Jonas: Preludium do Prowansji

Fot. @sophieturner

Zaledwie kilka godzin po tym, jak bracia Jonas zagrali na Billboard Music Awards 2019, Joe poślubił Sophie Turner w słynnej Little White Wedding Chapel w Las Vegas. Podczas ceremonii, którą prowadził Elvis, Turner weszła do kaplicy w jedwabnym topie i spodniach, w rytm akustycznej wersji „Speechless”. Nick Jonas i Kevin Jonas pojawili się jako drużbowie. Świat mógł to zobaczyć dzięki Diplo, który publikował wszystko na instagramowym stories.

Niedługo później w Prowansji odbyło się wystawne wesele.

Britney Spears i Jason Allen Alexander: 55 godzin miłości

Fot. Getty Images

W 2004 roku Britney Spears poślubiła przyjaciela z dzieciństwa, Jasona Allena Alexandra, w Little White Wedding Chapel. Było to krótkie małżeństwo – Spears i Alexander unieważnili swój związek zaledwie 55 godzin później.

Bruce Willis i Demi Moore: Przyjaciele od lat

Fot. Getty Images

Zjawili się w Golden Nugget 21 listopada 1987 roku. Rozeszli się 11 lat później, ale nadal pozostają w bardzo przyjaznych stosunkach – podczas pandemii koronawirusa spędzili kwarantannę ze swoimi córkami.

Michael Jordan i Juanita Vanoy: Pod osłoną nocy

Fot. Getty Images

Po zaręczynach w 1987 roku Michael Jordan i jego pierwsza żona, Juanita Vanoy, pobrali się w Little Wedding Chapel w 1989 roku. Przyjechali na miejsce taksówką o 2.30 rano.

Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr: Do dwóch razy sztuka

Fot. Getty Images

Chociaż ich ślub odbył się w 2002 roku w Meksyku (Gellar miała lniany garnitur od Very Wang), gwiazdy „Scooby-Doo” tak naprawdę najpierw pobrali się w Little White Wedding Chapel kilka miesięcy wcześniej.

Artykuł został po raz pierwszy opublikowany na Vogue.com.

Elise Taylor
Proszę czekać..
Zamknij