Znaleziono 0 artykułów
17.07.2022

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub

17.07.2022
Jennifer Lopez i Ben Affleck (Fot. Getty Images)

Na ten moment fani pary czekali ponad 20 lat. Według informatorów TMZ, Jennifer Lopez i Ben Affleck są już po ślubie. Bennifer, jak pieszczotliwie nazywają ich media, powiedzieli sobie „tak” w sobotę 16 lipca podczas kameralnej uroczystości w Las Vegas.

Poznali się w grudniu 2001 roku na planie komedii „Gigli” i z miejsca stali się nierozłączni. Zaręczyli się, podobno planowali ślub. Uroczystość w ostatniej chwili odwołali. On ostatecznie ożenił się z Jennifer Garner, ona wyszła za Marca Anthonyego. Po rozwodzie przyjęła oświadczyny futbolisty Alexa Rodrigueza. Ale, jak to w przewrotnym Hollywood, nie ich historia miała zakończyć się happy endem.

W lipcu 2021 roku, blisko 20 lat po rozstaniu, świat obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znów są razem. Od tej chwili, podobnie jak dwie dekady wcześniej, media i fani nie odstępują ich na krok. Emocjonują się każdym publicznym uściskiem, każdym pocałunkiem. Wyczekiwali też pierścionka na palcu Jen. Zielony brylant wypatrzyli wreszcie w marcu tego roku. Później nadszedł kolejny krok milowy – para zdecydowała się na kupno wspólnego domu w Bel Air. A jak podaje TMZ, także na ślub. Informatorzy serwisu dotarli do dokumentów, z których wynika, że Benjamin Geza Affleck i Jennifer Lynn Lopez pobrali się podczas prywatnej uroczystości 16 lipca w hrabstwie Clark. Para miała uzyskać „licencję małżeńską” i pozostać przy swoich nazwiskach. – Zrobili to jak para dzieciaków, które pragną uciec i powiedzieć sobie „tak” na pustyni – komentuje osoba z otoczenia świeżo upieczonych małżonków.

Pola Dąbrowska
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub
Proszę czekać..
Zamknij