Znaleziono 0 artykułów
23.05.2022

Sharon Stone w zjawiskowej sukni Dolce & Gabbana

23.05.2022
(Fot Getty Images)

Jak co roku, także tegoroczny, 75. festiwal filmowy w Cannes przyciągnął tłumy gwiazd, które zachwycają nie tylko na ekranie, ale i na czerwonym dywanie. W niedzielę 22 maja Sharon Stone wybrała się na premierę filmu „Forever Young” w zjawiskowej sukni Dolce & Gabbana.

Aktorka nie od dziś jest fanką włoskiego domu mody. Jedna z najbardziej spektakularnych kreacji zeszłorocznego festiwalu, błękitna suknia, którą miała na sobie Sharon Stone, to projekt właśnie Dolce & Gabbana. Gwiazda wiosną tego roku została również twarzą najnowszej kampanii marki. Także podczas 75. festiwalu w Cannes, na premierę filmu „Forever Young”, wybrała projekt Dolce & Gabbana. 

Na czerwonym dywanie mówiono przede wszystkim o Sharon Stone. Aktorka pojawiła się w zjawiskowej kreacji z majolikowym printem, cienkimi ramiączkami i odpinanym trenem. Stylizację uzupełniła granatowymi szpilkami. W ramach dodatków aktorka postawiła na duże, bogato zdobione kolczyki, które doskonale zgrywały się kolorystycznie z suknią. Platynowe, krótkie włosy i delikatny makijaż gwiazdy pozwalał skupić całą uwagę na kreacji, która po zdjęciu trenu wyglądała mniej balowo, jednak nadal wyjątkowo szykownie. 

(Fot Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij