Znaleziono 0 artykułów
05.04.2023

Torebka XXL, którą w 2023 roku zobaczysz u gwiazd

05.04.2023
Rosie Huntington-Whiteley / Fot. mat. prasowe Saint Laurent

Po zeszłorocznym debiucie torebka Icare od Saint Laurent, dzięki sporemu rozmiarowi i doskonałym proporcjom, szybko stała się hitem. Teraz, w 2023 roku, Anthony Vaccarello wypuścił kolejny model XXL, któremu trudno się oprzeć – to Es

Aby zaprezentować model Es, Vaccarello wybrał rodzinne miasto domu mody Saint Laurent. Torebka miała premierę podczas paryskiego tygodnia, a projektant zaprosił na nią swoich wiernych fanów. Rosie Huntington-Whiteley, Rosé i Olivia Wilde – wszystkie były później widziane, jak na ulicach francuskiej stolicy udowadniały, jak stylowa i praktyczna jest Es.

Es, ze swoją dużą pojemnością, została stworzona „w duchu podróży”, jak twierdzi zespół. W odróżnieniu od zgrabnej torebki Icare, Es przybiera masywną sylwetkę, z długimi uchwytami i odpinanym skórzanym paskiem, który można nosić na krzyż (mniejsze przedmioty można nosić w wewnętrznej kieszeni zapinanej na zamek, co pozwala na łatwy dostęp).

Olivia Wilde z torebką Es w Paryżu (Fot. mat. prasowe Saint Laurent)

Choć na pierwszy rzut oka Es wyraźnie różni się od Icare, łączą ją z nią jej ponadczasowe cechy: jest wykonana z cielęcej skóry, na której wytłoczono charakterystyczne dla Saint Laurent pikowanie w kształcie rombu, a na środku umieszczono logo Cassandre’a.

O ile Icare jest torebką, która pasuje do twojego stylu życia, stworzoną na zajęcia pilatesu i do biura, a równie popularna Le 5 à 7 jest codzienną torbą na ramię lub wygodną towarzyszką na wieczór, to Es jest stylową opcją przeznaczoną na weekendowe wyjazdy, w której zmieścisz wszystkie niezbędne rzeczy – i nie tylko.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij